Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi izgat titeket a biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi izgat titeket a biszex többesbe? Milyen felallas es miket csinalnal? 19l

Figyelt kérdés

Esetleg ha valakit erdkel ez a tema az irjon

Inkabb 25 ev alattiak



jan. 17. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább két nő, egy férfi felállás. Mindent csinálnék két nővel, oráltól a szexig. A párommal beszéltünk is már erről, igaz, hogy a kiszemeltünkkel nehéz lenne, mert a barátom felesége.:D

28F

jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Én 45f vagyok és hetero...

Nem izgat a biszex, de a feleségem megcsinálnám valakivel, hogy mennyire élvezné, illetve én szívesen kipróbálnám több csajjal is.

Nem kellenek pasi jelentkezők, nem menne bele.

jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Általában 3 pasi és egy nő szokott lenni-Ha nagyobb a grupi 5-6 pasi

2-3 csaj.Így szokott össze jönni

jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Haat 2 lany 1 fiu talan 😇 de fiu nelkul adnam be leginkabb😂
jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
40 feletti vagyok, biszex pasi, vékony, fiatalos. Milyen felállásban? A péniszem felállásában. De komolyra fordítva: bármilyenben. Írnék is neked, ha 25 év feletti is részt vehet. Szeretem kényeztetni a lányok testét, puncit nyalni és dugni, de a csajok testét tetőtől talpig gyengéden végigcsókolgatom, ha nyitott rá (persze kell ehhez legalább egy minimális szexuális gerjedés). Pasit pedig szopni szeretek csak, de azt is nagyon.
jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!