Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek vonzó ha spriccel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó ha spriccel egy lány?

Figyelt kérdés

Szóval...huszas éveim elején járok és mostanában sikerült először spriccelős hüvelyi orgazmust produkálnom. Aztán már nyilván megtanultam hogyan kell tudatosan...

VISZONT ez nem gáz? Mármint csinálok az ágyra egy tök nagy tócsát és undorodhat ettől valaki? Vagy ez inkább bejön az embereknek?



jan. 17. 21:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon izgató lenne igen.
jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Én is tudok, és utálom, inkább elnyomni próbálom, a másikénak se örülnék jobban. Az más, ha nem sikerül visszatartani, de kb olyan, mint a puki 😀 természetes, elfogadom, nem csinálok belőle gondot, de azért jobb nélküle.
jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Engem nagyon izgatna.

Amúgy miért lenne gáz? Csak odatennénk még egy lepedőt vagy egy törülközőt :D

jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Inkább izgató és nem undoritó!
jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Múltkor voltam egy ilyen lánnyal. Nem szólt előre, de én nem is nagyon lepődtem meg. Nekem semleges volt. Ja igen, aki szerint ez nem pisi, az téved 🙂
jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
5) Hat pedig atlatszo, es szagtalan, kb mint a viz. A hugycsobol jon ki az igaz,de nem lehet azt mondani, hogy teljesen pisi (van benne viz, mirigy valadek, kis vizelet).
jan. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Van benne vizelet de nem az teljesen, több dologból tevődik össze. Először én se akartam elhinni, aztán mióta velem is megtörtént már párszor azóta tudom, hogy ez tényleg másabb, a szaga közel se olyan.


Engem nem zavarna, sőt tetszene is ha ilyen lánnyal lennék csak kell egy törcsi. Mondjuk, hogy hogyan csinálod tudatosan arra nagyon kíváncsi lennék, nekem ilyesmi nem megy, nem tudom irányítanim

jan. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ágyba vittek akkor vonzó vagy a férfinek. Ha vonzó vagy a férfinek akkor minden vonzó és izgató ami az orgazmusoddal kapcsolatos. Tehát ha te az vagy, akkor az orgazmusod is.
jan. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

5. A hugycsőn keresztül távozik, de a G-pontnál való ingerlés által mirigyek termelik. Színtelen, szagtalan, édeskés folyadék.



Mivel voltam G-pont érzékenyítő jóni masszázson, ott mondta a masszőr nő. Azt hiszem picit ért hozzá.. :)



Szerintem tökre jó, én örülnék ha nekem menne már.. 🥲😅

jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
#9 hagyjuk már ezt az ismerős mondta dolgot. En konkrétan első kézből tapasztaltam ráadasul orál közben. Nem édeskés. Nem tisztán vizelet mivel keveredik a mirigyek által termelt folyadékkal. De édes ízhez semmi köze
jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!