Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi lenne ha egyszer észre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha egyszer észre vennéd hogy a (biszexuális) barátnőd egy másik lánynak azt mondaná hogy bárkitől jobban szereti, és elkezdenének csókolózni?

Figyelt kérdés
És te csak eddig úgy tudtad hogy legjobb barátnők.
jan. 18. 07:37
 1/10 Hans Pötterman ***** válasza:
63%

Sértett,csalódott,mérges lennék.

Csak azzal tudna kiengesztelni,ha szervez a csajjal egy hármast. 🙃🙃🙃

jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként tudom, hogy biszexuális?
jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez még nem jelenti, hogy te kevés vagy neki. S az a hármas szex lehet érdekes amit az 1-es írt.
jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A hármasos dolog az már csak ilyen bosszú búcsú lenne,(a lányok benne sem lennének szerintem) de aki tényleg szerette az lehet hogy többet nem is akarja látni. Nemhogy még hármasozni, :'D

Nekem ez a véleményem erről szituációról.

jan. 18. 08:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha tudtad, hogy biszex azért ez a helyzet nem lehet túl meglepő. Ha már egy nyitottabb csajjal vagy.

+1: lehet, hogy kevés amit te adsz érzelmileg neki, s az a másik lány betölti az űrt amihez te nem voltál elég. De ettől még te lehetsz fontos és akár jobb is az ágyban. Mi ezzel a gondod?

jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát hogyhogy mi ezzel a gond? Szerintem neked sem esne jól ha megcsalna a heteró csajod
jan. 18. 09:18
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha egyszer azt írod a kérdésbe hogy bisex akkor hogy lett hetero?
jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válaszra írtam, mert gondoltam hogy neked heteró a barátnőd, és hogy át tud érezni milyen amikor megcsal.
jan. 18. 10:37
 9/10 StevenUp ***** válasza:

Nálam szakitó ok lenne.

A legtöbb nő akivel dolgom volt szinte egytől egyig biszex volt vagy legalábbis rejtve tartották. Ami nem is zavar. Köztudott hogy a nők jelentős százaléka biszex...

Az lenne a szakítóok ha komolyan gondolná azt amit írtál. Ha nálam jobban szereti, akkor menjen a p*csába 🤷‍♂️🤷‍♂️

jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is könnyen bele botlok biszex lányokba. Még azok is "azok" "kicsit" akik nem is jelentik ki h biszexek
jan. 25. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!