Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, nektek milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek milyen a kapcsolatotok meleg/ biszex barátotokkal akikkel volt intim kapcsolatotok, de jelenleg barátnőtök van?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem, mert anno én megismerkedtem egy meleg sráccal, pár alkalommal voltunk együtt, majd nekem barátnőm lett miután ő elköltözött az ország másik felére.

Azóta is tartjuk a kapcsolatot, van hogy küld intim képeket magáról meg a közös szexről beszélünk.

Ez mennyire tartható hosszú távon? Vagy inkább meg kéne szakítani a kapcsolatot? Szívem szerint nem tenném, mert az évek alatt nagyon jóban lettünk és mivel le is feküdtünk egymással, meg mivel ő ismeri ezeket a vágyaimat így nem lökném el magamtól.

Ti mit tennétek a helyemben? Vagy akinek esetleg közelebbi (helyrajzilag elérhetővé) ilyen barátja van és esetleg még heteró kapcsolatban is van, mit tesz?

Köszi előre is!

27/f


jan. 18. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Volt egyszer hogy megdugtam egy sracot
jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd tenné ezt veled pl az egyik exe küldene neki szexfotókat, meg közös szexről beszélnének, az neked hogyan esne?
jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldalon voltam, volt biszex srác, akitől többet akartam sima ismeretségnél meg haveri kapcsolatnál, és ugyan szerintem a mai napig kalandozgat másokkal, előttem meg tagadja, de utólag jobb, hogy nem történt semmi. Nem szeretem, ha csak a vágyak kielégítésére használnak.
jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nekem csak rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Eddig két sráccal voltam ilyen helyzetben, az egyik nem tudott csak a barátom lenni mert továbbra is akarta az intim dolgokat és képeket cserélni, ami nekem már megcsalás, a másik sráccal az elején működött viszont lassan eltávolodtunk egymástól, valószínüleg azért mert nem sok közös volt bennük csak jó volt a szex és annak hiányában nem volt miről beszélnünk.
jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehettek baratok, de ne szexualisan.
jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tartsd vele a kapcsolatot, mert sosem lehet tudni, mit hoz az élet.
jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!