Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A masszőröm biszex? Ez egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A masszőröm biszex? Ez egy óvatos kezdeményezés lenne?

Figyelt kérdés

Pár hete járok egy masszőrhöz. Első alkalommal szóba kerültek a melegek, közöltem, hogy én is meleg vagyok inkább (90%).


41 éves, kigyúrt, tetovált, amolyan alfahím, és igazi bika a kisugárzása, árad belőle a maszkulinitás (ha nem ismerném, félnék tőle). Nagyon elfogadó és megértő, spirituális beállítottságú pasi, igazi fővárosi mentalitással.


Folyton dicsekszik, hogy melyik csajt hogyan b.szta meg. Felesége nincs, csak barátnője.

Én mindig zavarba jövök.. Annak ellenére is elmeséli ezeket, hogy tudja, hogy a pasik izgatnak jobban.


Azt is elmesélte, hogy kb 20 éve próbálta a pasival az orált (őt elégítette ki egy pasi) de nem ment el, és nem izgatta kimondotta.

Mikor mesél, mindig zavarba jövök, de amolyan izgató a helyzet és az érzés számomra.


Sosem ért úgy hozzám, hogy az félreérthető lenne.

Szerintetek szándékosan csinálja, hogy zavarba legyek miközben a keze alatt fekszem?


Vagy ha már tudja rólam (és azt is mondtam, hogy engem épp az ilyen pasik izgatnak min Ő) és ennek ellenére is folytatja a sztorikat a szexélményeiről akkor ez lehet egyfajta kezdeményezés is (vagy várja, hogy tettekben én kezdjek valamit)?

Első alkalommal a sok sztori után, a legvégén mikor fizettem, egyet igazított a farkán, mintha félmerev lett volna és picit helyre igazította volna. De nem tulajdonítottam semmit a helyzetnek.

Ti tennétek valamit a helyemben (masszőrnek fantasztikus, váltani nem akarok)?



jan. 20. 06:29
A kérdező szavazást indított:
Heteroszexuális aki szeret dicsekedni
Kíváncsi heteroszexuális, aki ha kanos, akkor mindegy neki, csak valaki szájába tudjon lőni
Biszex csak nem mondja ki
Heteroszexuális, de ha kezdeményeznék akkor benne lenne valószínűleg
Heteroszexuális csak szereti zavarba hozni az embereket
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális szempontból én hanyagolnám.
jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen gond itt a barátnő.

Legyen gerinced!

jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Hol van a masszőr akiről írsz?
jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.

Külföldön. De magyar.

jan. 20. 16:30
 5/12 anonim ***** válasza:

#4

Köszönöm. Az egy kicsit messze van

jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gabor49 ***** válasza:
53%
van biszex hajlama szerinten én probalkoznek
jan. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék. Ha akar valamit, ad konkrétabb jelet majd.
jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A 20 evvel ezelotti probalkozasat vagy azert mondja, mert ezzel csloz ra hogy nem jott be neki a dolog, vagy arra, hogy benne lenne megint.

De igazabol lenyegtelen, mert baratnoje van. Ha kulfoldon elsz, biztos tobb lehetoseged van melegkent, es elfogadobbak.Szoval nem vagy raszorulva, hogy foglalt emberekkel legyel.

jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Ez alapjan inkabb csak ostobanak tunik.
febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Mivel noje van, neked nem mindegy???
febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!