Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A transzik miért agyonfilterez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzik miért agyonfilterezett képekkel hirdetnek?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám eggyel, de csak ha szinte megkülönböztethetetlen a valódi nőktől, nyilván a farkat meg esetleg a hangjukat leszámítva. Némelyik egész csinos, aztán a hetven képes galéria legmélyéről csak előkerül egy filter nélküli kép, amin látni, hogy szinte parókás pasi. Miért jó ez nekik? Van, aki a csinos képek miatt megy, aztán ha már ott van, megdugja, még ha nem is tetszik neki?
jan. 20. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig vannak jók


De teljesen női arcot ne várj nem született csaj egyik se

jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert abból van meg a betevőjük, vagy mellékállásba nyomják, smink vagy filter feldobja a külsőt, ha már oda megy vki és ledöbben! akkor meglehet azt mondja egye fene! ha már eddig eljöttem akkor oké! (megjegyzem! jól tudta hová megy, mire vállalkozik!). amúgy ha lenne elegendő pénzük, gondolom én! helyrepofoztatnák a külsöjüket. Szebbek nyilván azok közülük, akik fiatalon 10-en évesen elkezdték ahrt-t, ezek az igazi ts-ek, ill vannak a sima parókások, ahogy nagyjából írtad is.
jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon? Mert úgy kevésbé nyilvánvaló, hogy férfiak.
jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Tehát szívesen kipróbálnád fiúval, csak közben képzelhetsd lánynak őt? Lehet előbb neked kéne fejben rendbe tenni magad, s utána kipróbálni a dolog egy fiúval.
jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

4


Ez a jövő, nők kb a fajfentartásra valók

jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

#5

Ebben nem akarok állást foglalni, még olyan biszexként sem, akit inkább a fiúk izgatnak. De azért sokszor elég egyértelmű, hogy valaki biszex és csak saját ön el nem fogadása miatt próbál transzik felé nyitni. Hogy utána tudja mondani magának, hogy azért mégis nagyon olyan volt, mint egy csaj, csak kukija volt.

jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A farokkal mint olyannal semmi bajom, szoptam már. A férfi test magában nem vonz igazán. Ezért lenne jó egy "nő", akinek farka van. De csak parókás, kifestett férfiak.
jan. 20. 13:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Rosszlányon nem csak parókás bohócok vannak
jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A parókát úgy értettem, hogy úgy néznek ki. Gondolom a saját hajuk, de a női haj és smink alatt egy abszolút férfiarc elég lelombozó.
jan. 20. 14:37
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen. De mint írtam vannak ott jók is nem csak a legalja réteg.

És egyre több fiatal akik már korán kezdik a nőies életet

jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!