Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Apakomplexus lehet? Van rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus lehet? Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki úgy gondolja magáról, hogy egy erős, stabil apakép hiánya miatt kezdett idősebb (50-60) férfiakhoz vonzódni? Sikerült ebből kilábalni? Más korosztály esetében gyakorlatilag heteronak érzem magam. Volt egyszer egy kocsmai beszélgetésem egy idősebb férfival, ami semilyen szexuális töltetet nem tartalmazott, nem is volt vonzó számomra, de kb kiönthettem neki a lelkem és az olyan jó érzéssel töltött el. Valahogy mintha lenne egy tudatalatti érzelmi hasonlóság a vonzalom és az ilyen bölcsebb/tapasztaltabb kb. mentorként viselkedő emberrel való beszélgetés között. Lehet, hogy kusza kicsit, de remélem sikerült megérteni. Szóval van itt aki hasonló cipőben jár? Sikerült esetleg kezelni, vagy gyógyítani?

jan. 23. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőm 17 évesen egy ilyen fazonnak volt a szeretője.


De ő nem apakomplexussal magyarázta a kapcsolatot. A pasi a haverja haverjanak az apja volt, aki akkor jött haza Amerikából. Az exem elmondása szerint fiatalos, bulizós volt az öreg, és teljesen levette a lábáról. Hónapokig összejárt vele. Megjegyzem, az a pasi rajta kívül sok nővel volt együtt, szóval amolyan öreg róka nőcsabász alkat volt.

jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pontosabban: a volt barátnőm haverjának az apja volt. #1 voltam.
jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na most látom, ez a biszex kategória. Elnézést, akkor ide nem jó a válaszom. Bar talán mégis. #1 voltam.
jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiatal srácként jönnek be a 40-50 es férfiak annak ellenére, hogy nagyon jó a kapcsolatom a faterommal!

Egyszerűen ha aktív pasira vágyom akkor az említett korosztály hoz izgalomba!

Nagyon élvezem a passzív szerepet az idősebb ,viszont jó formában lévő és igényes férfi esetében!

Viszont velük kizárólag passzív vagyok,én nem dugom őket,aktív csak fiatal srác esetén vagyok!

Eleinte fura volt,ma már élvezem és nem szeretnék mindezen változtatni!

jan. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is jól megértettem magam a fiatalokkal,szerencsére.Beszélgetni nagyon jó veluk,mert mindig tanultam valami újat,érdekeset.

Megadom nekik a tiszteletet,ezt értékelik.És ők is megadták nekem mindig:)

Szívesen beszélgetnék,barátkoznék értelmes fiatal férfivel,aki egy korombeli férfi társaságára vágyna.


55 F/Bp

jan. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az idősebb férfiak jöttek be. :)


#5

Nagyon szívesen beszélgetnék.

jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én minden korosztályban tudok találni valami izgalmasat, a tinédzserektől egészen a hatvanasokig :) Szerintem nincs abban semmi gáz, ha te éppen az idősebbeket preferálod és nem kell mögötte feltétlenül mélyebb összefüggést keresni. (29/F)
jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Imádom a fiatal fiúkat!

44/F/Bi/Bpi

jan. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Mindig is voltak fiatal fijúim.Szeretem a szép ropogós popókat dugni.

És szeretem leszopni is őket.Azért nem hanyagolom a többi korosztályt sem..

jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
24 srác éves vagyok, jelenleg egy 64 éves férfi a szeretőm. Sokkal jobbak az ágyban, jobban dugnak.
jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!