Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Újjazta már meg valaki magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újjazta már meg valaki magát fiúk?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi újjad sikerült bedugni?

jan. 23. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már igen, de csak a középső ujjammal.
jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak nem annyira szeretem, de volt már rá példa, nagyon max két ujjam ment be. Másokkal viszont jobban élvezem, szintén egy vagy két ujjal.
jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem és szoktam 2-3 ujj
jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem a 2 újj az kènyelmes ès izgató
jan. 23. 21:57
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
1 ujj
jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
1 illetve 2 ujjamat fel tudom dugni, két ujjpercig. Viszont engem nem izgat. Tárgyak felhelyezésével is próbálkoztam, de valahogy az se izgat annyira. Viszont a vágyam erős, hogy hús-vér férfi valódi fasszal jól seggbekúrjon engem, bár inkább vékonyabb pénisszel. Sajnos még szűz vagyok, análisan. Azt viszont megtapasztaltam, hogy imádok faszt szopni, biszex férfiként.
jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ujjaztam igen,három ujjam simán becszusszan, de az igazi az mikor hús vér kőkemény farok van a seggembe!
jan. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#6os ha gondolod írj rám privátban és dumálhatunk róla. Nekem 2-3 ujjam bemegy attól függ mennyire kívánom a szexet. Igazival még nem próbáltam csak dildóval.

46F.

jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
2 ujjal szoktam .tök jó érzés
jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Jah, 4 simán. De dildót is szoktam használni, szóval az ujjazás nem nagy dolog. Kellemetlen előkészülni, de mikor már minden tiszta és lehet csinálni akkor nagyon élvezem. Vagy hogy képeket, videókat is lövök ahol nem látszik semmi beazonosítható, és posztolom őket bizonyos oldalakra. Általában elég népszerűek

25/passzív

jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!