Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexből meleg lettem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexből meleg lettem egy kapcsolat miatt?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt ismertem meg egy meleg srácot, majd úgy hozta a helyzet hogy lefeküdtünk egymással. Ez az egész szexkapcsolatnak indul, de elkezdtünk többet érezni egymás iránt. (Ő már azelőtt mielőtt én is)

Én biszexnek gondolom magam, mindig is érdekeltek a csajok, viszont az utóbbi hónapokban elképzelhetetlennek tartom azt hogy ha szakitanánk bámilyen okból kifolyólag akkor képes lennék csajjal szexelni, szinte taszit a gondolat. Egy ideje úgy érzem, csak azért nézem meg őket, mert mondjuk csinosak, jól néznek ki de semmi több (a kapcsolat elején ez teljesen más volt), nem vonzanak szexuális értelemben.

Gondoltam már arra is, hogy csak lehet azért mert a szex jó csajjal sosem volt ennyire komfortos számomra és mert majdnem mindenki elfogadta ezt az énem a barátaim körében, de akkor is furcsálom.

Tényleg csak érdeklődés céljából teszem ki a kérdést, mert közel sincs tervben, hogy a csajok érdekeljenek (vagy más srácok).

25F


jan. 24. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Valószínű, hogy már "gyárilag " meleg vagy, csak ilyen -olyan inger felülírta addig, amíg érzelmeid nem támadtak férfi iránt.

Sose szégyelld, szeressétek egymást és legyetek boldogak !

jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem felesleges ilyen dolgokon gondolkodnod. Örülj, hogy valaki szeret és ott van melletted.

Ha esetleg úgy hozná a sors, hogy elválnak az útjaitok, akkor majd a következő ismerkedéseid alkalmával úgyis kiderül, hogy be tud-e indítani még bármi szexuális dolgot nálad egy nő, vagy csak a férfiak.

jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképpen voltam én is,annyi különbséggel, hogy én éveken keresztül mindkét nemmel szexeltem!

Egy idő után a csajokkal egyre ritkábban ,majd teljesen megszűnt,akkor esett le,hogy meleg vagyok!

Ma már elképzelhetetlennek tartom,hogy valaha is lefeküdjek egy nővel......

jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Én nőben ismerek egy ugyanilyet.

Annó a barátnőm volt. Biszex volt, de a csajok csak testileg izgatták, érzelmileg férfiakkal volt kapcsolata. Mellesleg imádta a f@szt! De tényleg, szinte nimfomániás volt! Előttem is volt jópár pasija, még utánam is.

Aztán összejött pár leszbi csajjal és végül lehorgonyzott az egyiknél. Már sok éve együtt élnek. Hallani se akar pasiról és dákóról. Néha beszélünk, volt hogy megkérdeztem ilyenkor hogy mit szólna egy jó keféléshez (imádta velem régen), de abszolút hidegen hagyja! Azt elismeri, hogy valamikor odavolt a farkamért, de mára már full leszbikus, szinte szégyelli hogy valamikor fiúkkal csinálta! Fura az élet, az biztos!

jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ☺️ akkor nem is agyalok ezen többet, semmi értelme. Valószínűleg tényleg mindig is jobban húzott a szexualitásom a srácok irányába
jan. 25. 08:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár lehetne találni olyan férfit,akivel egy komolyabb barátságot kialakíthatnék.


F / Bp

jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó, hogy szeretitek egymást. Légy a jelenben és élvezzétek ki minden pillntát!


Kérdésedre a válaszom, hogy a múlt az múlt. Biszexuális vagy DE mível egy stabil és szeretetgazdag kapcsalaban vagy a pároddal ézért szexuálisan "jól vagy lakva" és ha jól értem akkor nem kívánsz más senkit, legyen fiú vagy lány. Ez teljesen rendben is van.


Majd ha a kapcsolatotok változni fog - remélem nem, - akkor majd újra terítékre kerülnek azok a vágyak, amik most teljesen háttérbe szorultak és ami miatt most ez a kérdés egyáltalán megfogalmazódott, felmerült benned.


Örülj a párodnak, örülj a szerelemnek és örülj a jelennek!

jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha biszex vagy, nem leszel meleg. Ahogy fordítva se. Viszont biszex is képes kapcsolatra saját nemével, nem egy ilyet ismerek.
jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Meleg vagy, legyetek boldogok a sráccal!
jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!