Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szokot valaki ismeretlenekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokot valaki ismeretlenekkel folytatni orális szexet?

Figyelt kérdés
Ha igen, lenyelitek?

jan. 25. 19:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csakis és kizárólag ezt a formát szeretem , előveszem és szopjon a másik, az ő dolga, ha akarja lenyeli de felőlem mehet a szőnyegre is a cucc.

53 meleg ffi

jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Párszor csináltam ismeretlennek, és lenyeltem a végén.
jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak idegent szoptam eddig. Nem nyelem le, de szeretem a cuccot a számba lövetni, vagy arcomra.
jan. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

...ezek után miért nem találok senkit? :)

31 vagyok, helyem van, aki eljönne, órákig szopnám.


Lehet írni! Nem kamu!

jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 azért, mert vélhetőleg a többség épp úgy szopni vágyik, mint te, és nem szopatni. Aki meg szopatni vágyik, sokuk nem pont ott lakik a gyakoriról, mint te, vagy épp van párja, vagy életkorban nem passzolnak stb.
jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
7 Nezd meg a kategoriat, mielott kommentelsz!
jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%

Parszor szoptam. Nindig csak ovszerrel. Ha nem akarta akkor elmaradt. Elso az egeszsegem.

Olyan is volt h en szopattam ovszerben.

febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
33%

#17 Az egészségnek jót tesz a műanyag...? Érdekes elképzelésed van... Feltételezem, anno már Louis Pasteur Nobeldíj-csaló is óvszerben szopatott meg minannyiunkat a hazug elméletével, ami kapcsán be is vallotta, egy rokonának, hogy csalt a fertőzéselméletével.


Átadta neki titokban a fertőzéselmélete csalásáról szóló dokumentumot.


Szakmai forrás, szerző: Geison:


"The Private Science of Louis Pasteur", Gerald L. Geison (1995).


A mai napig Pasteur csaló elméletére építik a fertőzésmeséket. A középkori kútmérgezéáseket utólag járványnak hazudják, péládul, meg egy halom növényvédőszar mérget Afrikában aids-nek/hiv-nek, zikának, sars-nak, ebolának stb hazudják.


Amikor EU-ban betiltottak valami mérget, pl növényvédő permetet, nagy mennyiségben importálták Afrilába, hogy el lehessen adni a nagyobb hányadot is, tehát a maradékot.


Ezen hazugságokra (a kitalált vírosuokra és fertpzésmesékre) rájött maga a pcr teszt feltalálója, a mikrobiológus dr Karry Mullis Nobel díjas is, aki elmondta sokszor, hogy a pcr tesztet, amit feltalált, NEM lehet alkalmazni semmiféle járvány,fertőzés, vagy betegség tesztelésére.


Mullist meg is gyilkolták 2019 augusztusában, hogy hazug módon visszaélhessenek za általá kizárólag laborcélokra feltalált pcr tesztjével.


Akinek meg nem tetszik az igazság, az ész nélkül lekonteóza, meg lelaposföldhívőzi az igazmondókat, máskor meg a rémhirt3rj3sztő politikusok nevezik rémhirt3rj3sztőknek az igazmondókat. Vayg éppen ilyen-olyan tagadóknak, vírustagadknak stb.


Én valüjában a hazugságot tagadom meg csupán, és érvket, bizonyítékoakt közlök.


Aki vita helyet csak úgy lehülyéz másokat, és/vagy paranoid módon retteg, csak mert csaló hatalom manipulálja a mainstream áltudományt, az önmagáért beszél.


Bizonyíték termérdek van amellet, amit közöltem, ld pl Geison kutatásait, dr Stefan Lanka virológussal és dr Kary mullis mikrobiológussal együtt.


Segítségből írom, elgondolkodtató gyanánt. Aki nem ért egyet evvel, szívesn várom az érveket, a vitakultúrát amúgy is betiltani igyekszik sajnos az a hatalom, aki az igazmondókat alap nélkül konteósnak és virustagadóknak bélyegzi. Szóval kérek ellenérveket, vagy ha az nincs mások részéről, akkor rettegj a nem létező fertpzésektől.


Tudod mitől kellene félni? A politikától, a politikai kényszerítéstől és a mérgektől. Vagy ezektől nem tartotok?

febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szoptam már le ismeretlent és igen a végén le is nyeltem neki, aminek nagyon örült:)
febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#18

A hozzászólásodnak az első két mondaton kívül mi köze van a feltett kérdéshez?

Azon a két mondaton kívül minden, amit írtál, inkább az egészség, tudomány, vagy más, hasonló kategóriába való. Az már a másik része a hozzászólásodnak, hogy sok igazságot írtál, és lehet, akár vitatkozni is róla, de nem a szexualitás, biszexualitás oldalon.

febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!