Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már úgy valaki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy valaki, hogy viszolygott a durva orális szextől, de egyszer csinálták neki és azóta vágyik rá?

Figyelt kérdés

jan. 28. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem egészen ez a kérdés, de talán tanulságos lehet másoknak:


Nőként engem nem igazán vonzott a durvább szopatás, de egyszer a barátom kedvéért bevállaltam. Traumatikus élmény volt, majdnem megfulladtam, öklendeztem, folyt a taknyom, nyálam, könnyem, kicsit hánytam is...


Közben úgy éreztem, "illik" hagynom, hogy végigcsinálja, ezért nem állítottam le, de már nagyon bánom, hogy nem álltam ki jobban magamért. Utána nem sokkal szakítottunk, évekig nem is akartam senki farkát a számba venni újra.

jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Mint mindenhol, itt is megkérdem:

Orális szex mióta szinonímája kizárólag a szopásnak?

jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

#2 Állított ilyet valaki?


A kérdező a kulcsszavakkal pontosított, hogy az orális szex mely' fajtájára gondol, ettől objektíven nem jelentette ki olyat, hogy az orális szex a szopás szinonimája.

jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

#3

Minden önző, szopás-fan azzal azonosítja...

Nyalni mennyire tudnak/szeretnek?

Na, utána legyenek ilyen igényeik...


(Szeretek szopni. A saját tempómban, intenzitásomban, mélységemben.

Ne más irányítasa.

Szájbaélvezés meg nincs....)

jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
#4 ennek mi köze a kérdéshez? 😅
jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy kisfarkú sráccal.
jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt talán túlzás lenne kijelenteni, hogy "vágyom rá" de nincs ellenemre egy kis szopatás - adott szituációban.
ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretném ha valaki így csinálná
ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!