Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kíváncsi heterók! Van itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi heterók! Van itt olyan, akinek annyira bejött a pasival való szex, hogy nővel már másodlagos lett a dolog?

Figyelt kérdés
jan. 31. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Na most álljunk meg egy pillanatra, mi az hogy heteró? Ha jobban bejön a szex a saját nemeddel, és heteroszexuálisnak vallod magad, elég nagy tagadásban élsz.
jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Egy időben volt hogy csak pasik szoptak, néha dugtam is (egy jó 2 évig) Mert egyszerűen akármikor 10 perc alatt volt valaki aki elém térdelt ha kellett.

Szóval a hokizást felváltottam szopatással és nagyon adta hogy tényleg akármikor jött valaki. Nyilván ezerszer jobb érzés mint kiverni.

Viszont így nem volt meg bennem a vágy egy jó puncira, mert nem hajtott semmi, mivel mindig üres volt a puttony.

jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ez nem trollkodás, a kíváncsi heteró fogalom már nagyon régóta forgalomban van, csak mindig menjelenik pár homofób, aki megpróbálja kimagyarázni. Ha nekem semmi közöm ehhez a témához, akkor nem foglalkozok vele, de ugye kell, mert tagadásban él az illető.


Mint mondtam, homofób válaszokat nem török meg, szóval jelentve.

jan. 31. 22:09
 4/21 anonim ***** válasza:
59%

Azokra nem vagy kíváncsi, akik nincsenek tisztában magukkal??

Ember, hiszen olyanoktól várod a válaszokat, akik nincsenek tisztában magukkal.

Hetero nem fekszik le kíváncsiságból férfival. Sem semmilyen más okból, esetleg ha az élete múlna rajta.

Aki heteronak vallja magát, miközben már volt férfival pont, hogy tagadja, hogy biszex, esetleg meleg.

És nem, nem vagyok homofób, csak a kérdésed képtelenségén akadtam le...

jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

22:08-as:


Neked köszönöm szépen a választ. :)

jan. 31. 22:10
 6/21 A kérdező kommentje:
Közben a moderátor már törölte azt a választ, amire a 22:09-es választ írtam. Csak szólok az érthetőség kedvéért.
jan. 31. 22:12
 7/21 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Jelen 😁
jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Akkor én meg kíváncsi meleg vagyok 😄


Válaszolnék szívesen a kérdésedre, viszont olyannak címezted aki nem létezik, így választ sem tudunk rá adni sajnos.

jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az van hogy ha kanos vagyok akkor megyek és szophat srác mert azt mindig találni. Egyszerű és gyors. Kiteszi az ember a farok képét és aznap vagy másnap van aki szopja. Emiatt szoktam néha de ennyi. Na meg amiatt hogy pasik benne vannak alázós dologba is ami szintén izgat de nők sose mennek bele…
febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Jaj de utálom ezt a kifejezést "Kíváncsi heteró" Értsd meg aki heteró nem kíváncsiskodik a saját neméhez semmilyen formában ! Aki még is az már bi vagy meleg HETERÓ csak is szigorúan az ellenkező nemhez vonzódik és csak az érdekli ( Nincs bajom velük) de ne keverjétek már össze mert ez gáz nagyon és akiről tudod ,hogy heteró ne kérdezd meg ,hogy bármi bi vagy ilyen dolgok érdeklik e mert 100% ,hogy nem és problémád lesz belőle (Konfliktus)
febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!