Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő biszex fiú lelkifurdalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő biszex fiú lelkifurdalása ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A fiú akivel ismerkedem biszex, de nagyon az elején van.

A szex után és miután eljöttem tőle lelkifurdalása volt, össze volt zavarodva és furán érezte magát.


Hogyan tudnék segíteni neki? Keressem most (pár napja nem találkoztunk)?

Ti voltatok ilyen helyzetben?

Mivel tudnék könnyíteni a helyzetén?



febr. 1. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért van lelkiismeret-furdalása?
febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mert olyat tett ami nem helyes. Első alkalmak egyike, hogy pasival szexelt és nem csajjal.

Konzervatív nevelést kapott, ezért mindig próbálta elfojtani az érzést.

febr. 1. 18:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az idő segít. Nekem is így volt. Utáltam magam, stb. Pedig csak hagytam, hogy leszopjanak.
febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Te szerencsés vagy akkor.Én kb 1 hónapja akarom sráccal de mind eltűnik...
febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3. írja, idő-türelem.

Szerintem keresd bátran, de ne nyomulósan.

febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Én heteró vagyok és eszembe nem jutna saját neművel szexelni, de ha ő biszex és akarta is (és nem kiskorú!) akkor ez nem bűn.
febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az idő az mégis mennyi kb? Hónapok? Hetek?

hogyan keressem, nektek mi segített volna akkoriban, mikor ilyen problémák voltak? Hol a nyomulásban a határ? Nekem nem mennek ezek a dolgok, minden amit tudok a kommunikációról azt csak olvastam és gyakoroltam, de nem vagyok ebben jó.


Amúgy értelmes és kommunikatív (erről is beszéltünk, nehezen megy neki, de azt mondta, jól esett elmondani valakinek amit belül érez a biszexualitással kapcsolatban).


Bővel 18 fölött vagyunk, mindketten a harminc fele vezető ösvényt járjuk, lassan a célba érve.

febr. 1. 18:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az idő az mégis mennyi kb? Hónapok? Hetek?"


Inkább évek. De minden eset egyedi. Amíg nem fogadja el magát teljesen ez az érzés meg is fog maradni

febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szexhaverral is ez a helyzet szerintem, mi csak orálig jutottunk többször. Ő csak akkor akarja, amikor olyan kedve van.
febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Te lehet velem szexeltél😅,csak viccelek, velem kb. 3hete történt ez csak pont a másik oldal vagyok, 30hoz közeli vagyok én is, hát figyu ami nekem most lefolyik a fejemben, azt nem kívánom senkinek... Am valszeg fél, h most akkor meleg lett, nyilván ha olyan neveltetést kapott akkor ez az ördögtőlvaló, én kezdek túl lendülni így 3hét után, de sajnos már nem beszélek azzal a sráccal, pedig eskü megszerettem😅😅 és nevetek, h közel 30nak kell lennem,h beleszeressek egy srácba. Tanácsom, probáld kicsit oldani a feszültséget benne, mondjad neki, h nincs ezzel semmi gond, ha jó volt, akkor jó volt, ne gondolja túl, ha neki úgy könnyebb haverkodhattok is ez engem megnyugtatott. Viszont ne tűnj el hamar nála kérlek, ha azt mondja, h neki ez sok most... mert nem tudja senkivel megbeszélni ezeket csak veled valszeg és borzalmas nyomás ez... ezek csak az én tapasztalataim mindenki más ugye lehet egyszerűbb lesz, rendes vagy h így törődsz vele
febr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!