Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ne lehetnék kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne lehetnék kíváncsi heteró?

Figyelt kérdés
Szerintem az hogy bi vagyok max akkor mondható ha 2x találkoztam már fiúval. Amíg 1x se addig kíváncsi heteró. Aztán ha újra voltam sráccal már bi hisz akkor élveztem, stb. Nem?
febr. 2. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha vonzanak a férfiak is, akkor biszex vagy, akár voltál együtt valakivel, akár nem.
febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az egyes írja. Én sosem voltam kíváncsi más férfiakra. Egyszerűen van benned minimális bi hajlam. Felfoghatnátok már végre, olyan,hogy kíváncsi hetero, nem létezik.
febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mert ilyen nincsen. vagy heteró vagy, aki semmilyen körülmények között nem kíváncsi a saját nemére. vagy biszex, aki viszont igen. és ez nem a számokon múlik, ahogy írtad
febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Nézők! Most ismét megfigyelhetjük a gyakorizó „kíváncsi szexualitású” emberek és a szexuálisorientáció-rendőrség összecsapását természetes élőhelyükön.
febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez a fogalom nem kene hogy letezzen.
febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Van benne logika... De ne foglalkozz ezzel.
febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A nagy Levin ***** válasza:
56%
Nincs olyan, hogy kíváncsi heteró. Ha valaki kíváncsi szexuálisan a saját nemére, mégha csak elméleti síkon is, az nem hetero. Amúgy nincs ezzel baj, de pl. nekem soha eszembe sem jutott, hogy bármi is legyen a saját nememmel szexuálisan.
febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez olyan baromság hogy szűz lehet férfi is , szűzhártya csak nőknek van a vaginájában . Ha a srác meg nem volt még szexelt csajjal akkor az tapasztalatlan .
febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez meg van határozva és aranykönyvbe foglalva, hogy csakis a második alkalomtól lehet bi valaki.


Édesistenem.


Ha pl egy fiú és azon gondolkodik, hogy de jó lenne egy gangbang-ben részt venni, ahol CSAK férfiak vannak, és erre még ki is veri... Azt nekem senki nem mondja, hogy nem bi, mert még nem szexelt kétszer férfival.


Annyira le akarjátok tagadni, hogy biszexuális hajlamaitok vannak, hogy nem igaz. Miért? Fogadjátok már el magatokat. Nekem nincs bajom a bi vagy homo emberekkel, engem az idegesít, mikor mindenféle fogalmakat kitalálnak az emberek, csakhogy megvezessék önmagukat.

febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

3 akkor ugyan minek van a skála?

Semmi nem ilyen fekete fehér

Akkor a nők 80 százaléka miért smárolgat bulikban 15 éves koruktól kezdve?

febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!