Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk nektek hogy alakult az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek hogy alakult az elsö kalandotok fiuval?

Figyelt kérdés
szamitottatok ra? hany evesek voltatok?
febr. 5. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Neten botlottunk egymásba és egy pláza wc-jében szoptuk meg kivertük egymásnak 15 évesen. Most sem vagyok sokkal több.
febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Balatoni tábor, közös zuhanyzójában történt.

Nem számítottam rá.

febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
12 voltam. Osztálytársam bátyjával vertük ki.
febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

12-13 évesen halálra untuk magunkat a két hasonló korú unokatesómmal es felváltva sz*ptuk le egymást. Aztán bevontuk a szomszéd srácot is.

Később mindenki átlagos hetero életet élt/él

febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ivászat után haverral 20 évesen.
febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
20 voltam, már egy ideje keresgéltem akkor, online partnerkeresőről jött össze, leszoptam a csávót az autójában
febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szobatársak voltunk egy nyári melón. Én 16 voltam, ő 18.

Tetőtéri lakás volt, dög meleg, nem lehetett kibírni csak ha 1 szál f@szba voltunk. Az meg hamar bejelzett mindkettőnknél... xddd

febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

10 voltam, a szomszéd srác 11. Gyerekkori legjobb barátom, együtt nőttünk fel, simán bejártunk a másikhoz a fürdőszobába is, amikor épp pisilt a másik vagy fürdött, így nem volt tabu.


Valahogy a sok játék közben jött a meztelen bújócska sötétben, vagy a szekrényből meztelenül előugrás, stb. az álló cerka meg segített továbbfejleszteni a dolgot egymásnak veréshez.

febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első ez kb 9-10 évesen. egy barátommal játszottunk a házban majd kitalálta hogy nyomjuk össze a farkunkat. Mindkettőnknek felállt és a kemény makkunkat nyomkodtuk össze közben köpödtük hogy nyálas legyen. Akkorélveztem el először életemben.

Az első komolyabb meg 20 évesen volt. neten ismerkedtem egy sráccal majd pár nap múlva elmentem hozzá, és a város szélén erdei úton leszoptuk egymást, következő randin pár nap múlva dugtuk is egymást.

febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam és hihetetlen és csodás volt...
febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!