Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikusok/Biszex lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/Biszex lányok válaszoltok néhány kérdésemre?:) L

Figyelt kérdés

Nem ismerkedés céljából:) Egyszerűen csak van néhány dolog ami érdekelne, mert azok helyett amiket interneten olvastam, inkább személyes tapasztalatokat preferálok:D Azt viszont hozzá teszem, hogy kimondottan nem a szex része érdekelne, hanem másféle tapasztalatok.

A többit privátban:)


febr. 5. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tudok segiteni, akkor valaszolok.
febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bi lány vagyok, amire tudok válaszolok.
febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát jó, kérdezz.
febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Van gyógykezelés a hormonális problémákra, lányok, ezek sulyos lelki bűnök forrásai.
febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves szentfazék 4-es! Nem kell ám ezt a szektás hülyeségedet odahányni minden második meleg és leszbikus kérdés alá. Mutatok inkább egy tök jó oldalt, látogasd meg, szerintem mindenkinek jobb lesz: https://www.gyakorikerdesek.hu/regisztracio_torles
febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amire tudok szívesen válaszolok:)
febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amire tudok válaszolok. :)
febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolok én is.
febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs sok tapasztalatom, de szívesen beszélgetnék, nézőpontom van, írj nyugodtan :)
febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!