Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan nő/férfi aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő/férfi aki a párkapcsolatában fejét adta a hármasozásra? Úgy, hogy a harmadik személy egy nő. Szeretném ezeknek a nőknek/férfiaknak a véleményét kérdezni a dologról.

Figyelt kérdés
Szeretnénk mi is ezt, csak előtte szeretném reálisan látni, hogy egy párkapcsolatban ez mennyire fér bele. Kutattam, de véleményeket, tapasztalatokat sehol nem találtam. Így szeretnem a ti segítségeteket kérni.

febr. 6. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Hányszor teszed fel még ezt a kérdést ? Nem kaptál választ az előzőre ? Majd én válaszolok .Normális ,jól működő kapcsolatba nem fér bele
febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem es soha
febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha magabiztos lennék, el tudnám képzelni. Nekem van egy stabil kapcsolatom, ami érzelmileg meg minden szempontból nagyon jó, és azt gondolom, hogy a párommal szeretném leélni az életem. Viszont mindkettőnknek vannak a szex terén olyan fantáziái, amiket szívesen kipróbálnánk, és kíváncsiak vagyunk, de csak mi kettőnk közt nem működik. Nem biztos, hogy valaha ki fogjuk próbálni akármelyiket is, de el tudom képzelni, hogy valaki kapcsolatába ez belefér, és kipróbálná. Ha valaki lazán és nyitottan kezeli a szexualitását, szerintem semmi akadálya.
febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi így vagyunk vele, nőket veszünk be harmadiknak. Persze ez kizárólag akkor működik, ha mindenki tudja, miről szól a dolog és miről nem. És mindenkinek egyaránt megvan a szándéka és a vágya, nem csak azért csinálja az egyik, mert a másik annyira akarja. Másként ez nem lehet, különben rossz vége lesz, az garantálható.


Annyi, hogy nőket kegyetlenül nehéz találni, online szinte lehetetlen. Mert szinte kivétel nélkül mind kamus, komolytalan, csak fantáziálgat, és aztán szó nélkül eltűnik. Beszéltünk olyanokkal, akik 4 éve keresnek, nulla sikerrel.


Innen nézve mi borzasztó szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy nekünk többször is összejött online, volt olyan lány akivel egy időben többször összejárogattunk.


Pasit szerintem sokkal könnyebb találni pluszban, bár csak feltételezem, minket ez a felállás nem érdekel. Nők esetében őszintén szólva ne számíts sok eredményre.

febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Kifejtenéd, hogy miről szól a dolog és miről nem? Mik a határok? Mibe megy bele a párod és mit szabad a harmadiknak, aki nő?
febr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez van, én bi vagyok, és szeretem ha van egy csaj harmadiknak.

Főleg ha szubmisszív.

Persze foglalkozhat a pasimmal is, engem nem zavar, sőt... Annyi a "szabály", hogy csak szex, és szigorúan csak hármasban, és (egy kivétellel) mindig egyszeri dolog.

febr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Arról szól a dolog, hogy a pár az mi vagyunk és mi is maradunk. Ezen nem változtathat semmi. És hogy ez az egész mindenki közös élvezetéről szól és semmi másról, vagyis mindenféle egó és önzőség fel sem merülhet.

Vagyis tulajdonképpen azt kell tudni élvezni, hogy a többieknek jó, élvezet, beleértve ebbe a plusz lányt is.


Nem mocoroghat semmilyen olyan gondolat, hogy húú nekem itt le kell nyomni másokat, jobbnak kell lenni a másiknál, jobban szopni, jobban tekergetni a csípőt, szenvedélyesebbnek lenni, stb. Ez nem lóverseny, nem jobbnak kell lenni a másiknál, hanem úgy nagytotálban egy jó közös élmény kell legyen, amit mindenki élvez.


És ebbe beletartozik az is, hogy kifejezetten élvezni kell tudni azt a tudatot és látványt, hogy a párod egy másikkal szexel, élvez. Nem kizárt, hogy akár még látványosabban is élvez olykor, mint amikor ketten vagyok, de a fentiek tekintetében ezt nem szabad bajnak tekinteni. Hiszen nem ellened csinálja, hanem a nagy közös élvezetért. És ugyancsak fentebb, ettől még ti maradtok a pár és nem más.


Ha valaki nem totálisan biztos magában, hogy a fentieket így és ebben a formában tudja gondolni, nincs ezzel semmi baj (sőt, ez kifejezetten rendben van!!!), de annak eszébe ne jusson ilyesmibe belemenni. A másik kedvéért se.


Mi is nem véletlenül csak lányos felállásban megyünk ebbe bele, mert más felállásban nem lenne biztosított a fenti felfogás.

febr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Lehet lepontozni,de egy egészséges kapcsolatba nem fér bele 3.

Milyen már,de tényleg,hogy másik nő is szopja a pasid farkát,őt is keféli előtted esetleg?

Elárulom,ahol ez felmerül,mi a helyzet: ellaposodott a kapcsolat,és egy 3.majd feldobja a sok hülye szerint.

Értelmes férfi/nő sosem osztozkodna a párján alkalmi jelleggel sem..

febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

8 - mi rendszeresen járunk grupizni, értelmes embereknek tartjuk magunkat, 22 éve vagyunk házasok, és nagyon boldogan élünk!

Én most arról beszélek, amit megtapasztaltam.

Neked meg halvány fogalmad sincs erről a felállásról - ami nem baj, csak nem kéne másokat minősítgetni, miközben - szerintem - hülyeségeket beszélsz...

febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem beszél hülyeséget a 8-as. Valóban az a normális és az az alapértelmezés, amit ő ír. És abban is igaza van, hogy sokan csak az ellaposodó kapcsolat miatti kétségbeesésben próbálkoznak ilyesmivel.


Mondom ezt én, aki a #4 és #7-et írta. Attól, hogy esetünkben és néhány más válaszoló esetében ez működik, nehogy már fél téglával verjük magunkat, mintha ez a világ legtermészetesebb és legnormálisabb dolga lenne. És aki másképp gondolja, még az a tök hülye.


Hát tudjuk már a helyünket a világban!

febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!