Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Belemennétek ebbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés

Nővérem pasija és én biszexek vagyunk. Szexelnénk. Nővéremnek felvetettük és mondta, hogy nem bánja én úgyis az öccse vagyok.

Bennem viszont ennek ellenére van egy rossz érzés, hogy nővéremet megcsalnám a pasijával.



febr. 7. 15:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

amúgy igen. Ha mindenki tud mindent, és nem ellenzik, akkor nincs megcsalás.


10.

febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
És nem is kellene feltétlen megállnod.
febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

Meg engedte szovsl nemgond.

Mindenképp legyél benne, jó élmény lesz, és vagy megállód s nővéred vagy húzol gumit és nincs gond a nővéreddel se.

De hidd el úgy fog alakulni a szex h nem kerül sor arra h a nővéred dugd, csak a pasit.

Szóval ne aggódj, csináld 🔥

febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

De hidd el úgy fog alakulni a szex h nem kerül sor arra h a nővéred dugd, csak a pasit.


Miből gondolod, 13.?

febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 gabor49 ***** válasza:
100%
simán belemennek 50/f
febr. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%

emberek, testvérrel szexelni?

hova jutott a világ?

febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Tayrus ***** válasza:
100%
33 éves Biszex pasi vagyok. Öcsém mostani b.nője kitalálta, hármasozna de nem tudta kivel, öcsém egyből engem kérdezett, hogy benne lennék-e ilyenben. Mondtam, hogy még is mért ne. Na sor került mindenre is. Vicces cigi után mindenki szexelt mindenkivel. Azóta se került szóba pedig Öcsém elég féltékeny típus.
febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred megengedte, hogy szexelj a pasijával. Innentől kezdve nincs probléma. Akár csak a pasival, akár hármasban mehet a móka. Arra figyelj csak, ha a nővéreddel is szexelsz, a későbbi esetleges problémák elkerülése miatt, használj gumit!
febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17. öcséd mennyi idős?
febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%
#19 ezek után sajnos már azt is el tudom képzelni, hogy 9... (Ha nem, akkor azt fogja mondani: "nekem nyóc"?)
febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!