Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok ti is titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok ti is titokban akarjátok tartani a fiús vonalat?

Figyelt kérdés
És nem azért mert pl van barátnő hanem csak hogy ne derüljön ki. Én így vagyok vele. Mások is azt állítják, mégis arcképet akarnának, stb. Nekem ez pl nem fér bele. Ti hogy vagytok ezzel?
febr. 8. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen. És csak aktív lennék sráccal
febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Nálam is hasonló, arcképet nem szeretek küldeni.
febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Csak titokba tartva tudom elképzelni. Én is kipróbálnám, milyen lehet egy helyes fiú elé térdelni és kényetetni szájjal.
febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Baromi szar lehet úgy élni, hogy a lényed egy részét a gyávaság miatt szégyelled.
febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
én is titokban tartom. a biszex vonal nálam nem olyan komoly
febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem tartom gyávaságnak. Egyszerűen nem gondolom, hogy a SZEX tartozna BÁRKIRE aki nem része? Miért kéne elmondanom bárkinek? Azt se jelentjük be, hogy HETERÓK vagyunk. Nem értem akkor minek kéne reklámozni? Azért, hogy lehessen beszólni rá?


Én is titokban keresek. Nem csalok meg senkit. Nincs senkim. Olyat keresek aki szeret sokáig szopni és a szájába lehet évezni.

febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Aztán ha női szexpartnert kerestek azoknak se külditek el az arcotokat?
febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Részben egyet értek a #6-ossal. Nem gondolom, hogy be kéne jelentene, mert a kutyát sem érdekli.

Ellenben én most jutottam arra a szintre, hogy ha valaki kérdezi nem tagadom le. 7-10 éven keresztül senkinek nem mondtam. Viszont nemrég amiatt lett vége a kapcsolatomnak, mert a barátnőmet zavarta a gondolat, hogy biszex vagyok. Nem akarok ürügyet hazudni, akivel beszélek a szakításról annak elmondom.

24F

febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem szoktam reklámozni, de letagadni sem!
febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem titkolom, mert szerintem elég gerinctelen és gyáva dolog. Persze nem is hangoztatom folyamatosan. Arckép nálam minimum hogy legyen kint valaki profilján, anélkül választ se kap, én is felvállalom az arcomat. Nagyon igénytelen dolog úgy találkozni valakivel hogy még az arcát se mutatta.

21/f

febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!