Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Maszturbáláskor megkóstolod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáláskor megkóstolod az ondódat?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen a tenyerembe élvezek, majd onnan lenyalom, de olyan is volt, hogy gyertya állásban egyenest a számba spricceltem.
febr. 9. 19:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen
febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, igen. Gyertya állásos módon is.
febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Olykor. De mivel addigra már elélveztem, nem izgat annyira az ondó. Az ondó engem addig izgat, amíg nem élveztem el, így hát szeretek másokat leszopni (ha én órák, napok óta nem élveztem el). Viszont nem nyelni szeretem, hanem azt, ahogy a számba fröccsen, vagy az arcomra fröccsen. Ráadásul kettesben igalmasabb, mint egyedül. Lehet jelentkezni.
febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát eddig én nem ismertem ezt az oldalt...
febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
#4, a gyakorikérdéseket? Vagy átvitt értelemben, tehát saját ondódat kóstolni? Vagy a biszexualitás, ami ismeretlen számodra még?
febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen szinte mindig finom édes az enyém
febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6 az enyem semleges izu, de finom kremes, az ananasztol es sok gyumolcstol az enyem is edeskesse valik
febr. 9. 20:12
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt párszor, igen. Gyertya állásban is.
febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudom bekapni magamnak, de megesik
febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul néha.
febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!