Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mással valóban előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással valóban előfordult nyilvános tusolóban, hogy másnak úgy láttad elkezdett kicsit felállni vagy ez csakfantázia történet?

Figyelt kérdés
Több éve járok úszni, de itt a gyakorin leírtakkal ellentétben soha nem láttam annak semmi jelét, hogy bárkinek is elkezdett volna felállni. Most viszont egy srácnak láthatóan félmerev lett a farka a tusolóban. Nem mutogatta, nem állt fel neki, de látszott, hogy már nem teljesen lankadt. Eddig azt hittem, hogy az ilyen válaszok csak fantázia dolgok, de most kételkedem benne lehet mégis igaz amit néhányan leírtak?

febr. 12. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már ilyet és az enyém is szokott merevedni, amit a többi fiú lát. Mondanám hogy nincs ebben semmi...de...van...legalább biszex hajlam!
febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
láttam is meg velem is előfordult már.
febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már én is ilyet, sőt, nekem sem marad teljesen lankadt. Természetes dolog igazából.
febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hülye, évekig jártam gyúrni, de akkor még nem vettem tudomást a meleg vágyaimról, soha nem zuhanyoztam ott, pedig kellett volna. Mihelyst megláttam volna egy minimum félkeményt farkat, az enyém fullra felállt volna...
febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Másnak is láttam meg az enyém is szokott

Meleg víz jótékony hatása

febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én koliba olyat is láttam hogy kiverik mert ez volt a "verseny". Persze a kicsiket kizavarták ha bement és várni kellett...
febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sok esetben igaz,nekem pl.gyakran feláll,nem csak félig,teljesen merev lesz.
febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már sokmindent az évek alatt a férfi zuhanyzókban és öltözőkben...

Szinte mindenkivel előfordul időnként, hogy a meleg víztől megindul az erekció. Általában megfordulsz és hideget engedsz rá ilyenkor. De valakit abszolút nem zavar az sem, ha fullra feláll neki. Van olyan haverom, akinek automatikusan merevedése lesz amint letolja a boxeralsóját.

Ismerek olyat is, akinek meg picire összemegy ha mások előtt van pucéran, csak a makkja látszik. Különbözőek vagyunk.

febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van,ahogy a 8 as írja
febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is járok úszni is meg edzeni is de sosem láttam még hasonlót😅
febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!