Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy fiú ilyet tesz, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú ilyet tesz, az biztosan a fiúk iránt érdeklődik?

Figyelt kérdés

Eddig heterónak hittem magam. Csajom is volt, akivel pettingelésig jutottam, ami tetszett. Az utóbbi időben viszont biszex dolgokról fantáziálok, legalább 5-6 fiút kezdtem vonzónak érezni az osztályból. Ki vagyok akadva magamra az új vágyaim miatt. De abban sem vagyok biztos, meddig szeretnék eljutni fiúkkal, vagy lenne-e bátorságom hozzá. Nem tételeztem fel hasonló vágyakat egyik osztálytársamról sem, és a melléfogástól is féltem. Szóval nem közeledtem hozzájuk, csak titkon bámulom őket, képzelgek és különösebb cél nélkül dumcsizok velük.


Pár napja midőn az egyikükkel beszélgettem, elmesélte, hogy időnként meztelenre vetkőzve lődörög otthon, ha épp egyedül van, és jól érzi magát így. Én meg naivan bevallottam, hogy én is kipróbáltam már, és tényleg nem volt rossz. Még örültem is, hogy nem csak nekem vannak ilyen hülye dolgaim. Erre azzal az ötlettel állt elő, hogy nudizzunk együtt. Azzal indokolta, hogy egyedül uncsi, de ha már én is szeretek nudizni, kettesben jó poén és érdekes lenne.


Nem ezt mondtam, de nem javítottam ki, és az indoklást is gyengének éreztem. Inkább arra gondoltam (valami csoda folytán) ő is szeretne meztelenül látni és érdekelné a farkam, de ez csak megérzés. Teljesen váratlanul ért. Azt feleltem, valószínű benne lennék, de még meggondolom. A következő napokban igyekezett rábeszélni. Úgy tűnt, nem beugratás, hanem tényleg meztelenkedni akar velem. Így hát beleegyeztem, aminek túlzóan örült és lelkesen magyarázta, szerinte tök jó lesz. Azt mondta alig várja és boldog volt, hogy én is várom.


Több kérdésem is lenne.

Ha ilyen kettesben lakásban nudizós ajánlatot tett, mennyire biztos, hogy ő is akarna valamit? Vagy lehet az is, hogy tényleg nincs hátsó szándéka?

A tény, hogy beleegyeztem a kettesben meztelenkedésbe, jelzésnek számít, hogy több is érdekel?

Véletlen a furcsa egybeesés? Hogy pont akkor hív ilyen programra, amikor érdeklődni kezdek biszex témában, és pont olyan valaki, akit sokat bámulok, mert megtetszett? Észrevehette az érdeklődésemet, úgy is, ha nem mutattam ki?

Hogy reagáljam le, ha a látványtól feláll a farkam?

Mennyire valószínű, hogy bepróbálkozik valamivel? És mi lehet az?



febr. 13. 20:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem simán bi,vagy homo.
febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha középiskolás korúak vagytok, szerintem valahol természetes, hogy érdeklődtök egymás teste iránt. Én ugyanilyen korban unokatesómat vettem rá hasonlóra. Mi végül ki is vertük együtt, de csak magunknak. Aztán ez még párszor megismétlődött, aztán ahogy becsajozott, vége is lett. Szerintem éld meg a lehetőséget, és amennyire lehet, ne feszengj. Ha ő is benne van egy kis pluszban, meg te is, akkor éljétek meg :) a többi majd alakul.
febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 budaiz ***** válasza:
100%
Tetszik neked a srác valószínű te is tetszel neki. Élj a lehetőséggel használd ki a lehetőséget. Ha feláll akkor még izgalmasabb lesz a helyzet. Számíthatsz rá hogy izgató helyzetben lehet folytatni egymáshoz érni. Majd meglátod.
febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Tutira felkeltetted az érdeklődését.

Biztos akar majd egy kicsit többet.

febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy több van benne, különben nem akart volna rávenni (főleg nem napokig erősen próbálkozva) és végképp nem örült volna ennyire látványosan.


Ha feláll a farkad, akkor simán mondhatod, hogy új és izgalmas az élmény és a szituáció, ami ezt váltja ki belőled. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem csak neked fog ott állni... XD


Az, hogy mi lesz és mi nem lesz, azt mi nem tudhatjuk, majd ha ott lesztek, úgyis minden kiderül.


Hajrá én szurkolok. :)

febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nudiztok együtt és kiderül, hogy érez-e valamit még a srác, vagy sem. Ha igen, úgyis jelzi. Ha meg feláll a farkad, akkor sincs gond, ne parázz, fiú vagy. Megmondod, hogy 2 napja nem verted ki, mostanság meg eléggé kanos vagy és hát új a szitu is, aztán felállt. De lehet magától felhozza a témát, hogy verd ki. Szóval ne aggódj, legyél vele jó fej, poénkodjatok és biztos vagyok benne, hogy jól fogjátok érezni magatokat. Szurkolok!😉
febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a lakására hívott úgymond "Nudizni" egyértelmű, hogy szeretne veled valamit. Gondolom nem csak megnézni ? Persze, hogy fel fog állni a farkad, hisz már most izgalomba hoz a helyzet. Ez nem probléma, ne stresszelj, légy természetes és mond nyugodtam,hogy izgalomba hozott ez a helyzet.

Én hasonlóan voltam, csak mi konkrétan nudiztunk a vízparton.De persze nem az volt a lényeg !

febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan szépen megírt sztori, hogy díjazni lehetne :)
febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Én is úgy vélem, hogy az osztálytársadban is van kíváncsiság irántad, és az sem kizárt, hogy nem csak meztelenkedni szeretne. Lehet, neki hamarabb fog felállni, vagy már mind a kettőtök úgy fog vetkőzni, hogy áll a dákesz. Ez csak megkönnyítené a te helyzeted.

Viszont engem érdekelne a történet folytatása. Voltál nála, csupaszkodtatok, esetleg más is történt? Kérlek oszt ezt meg velünk, más is tuti kíváncsi rá.

febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Èn is kíváncsian várom.
febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!