Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexualitás öröklödik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexualitás öröklödik apai Ágon?

Figyelt kérdés
Üdv. Érdeklődnék olyan biszexuális férfiaktól akiknek van gyerekük, hogy mit gondoltok, a biszexuálitást örökölheti egy fiú gyermek az apjától? Sajnos tudom saját tapasztalatból, hogy ezt a társadalom m3nnyire elitelí ezért félek hogy a későbbiekben ne essen ő is ebbe a hajóba. :/ ( én teljes mértékben ezt elnyomás magamban) családom van szerető feleségem akit nem váltanék le senkiért. Viszont fiatalon nem volt könnyű ezt elnyomni. Nem szeretném ha a gyerekemnek is hasonló problémái lennének (persze ha lesznek ott leszek mellette) mit gondoltok? Örökölhető?

#homoszexualitás #biszexualitás #biszexualitásöröklödik #lgbtszülök #biapuka
febr. 15. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem.

A szexuális vágyak összekeveredését az okozza, hogy a lélek mind a két nem-ben leszületik, és néha hibák összeadódásaként áthozza a korábbi életek szerepeit.

febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. És ezt te honnan tudod?
febr. 15. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
A lélekkel dolgozom, és én ezekhez a dolgokhoz értek.
febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Onnan gondolom, hogy nem öröklődik, hogy a homoszexualitás sem.
febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
3# Testvér között, miért alakul ki? Közös verés kamaszkorban, felnőttként orál.
febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Tesómnak nem áll fel, lehet ezért csinálta nekem az orált? (Többször) Én azt gondolom előtte is volt valakivel.
febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy homoszexuális, biszexuális gén. Ez tudatalatt alakul ki kamaszkorban. Ettől függetlenül változtatni nem lehet rajta.
febr. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,öröklődhet e,ehhez nem értek,viszont nekem őszinte a kapcsolatom a szülőkkel és amikor apámnak elmondtam,hogy bi vagyok,mondta,hogy tiniként neki is voltak fiús dolgai,ő viszont később tudatosan elnyomta magában,csak gondolati szinten van jelen az életében,azóta fizikálisan nincs semmi. Szóval nálunk ő is és én is..
febr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy én biszex vagyok és fater is az (meg egyébként anyám is).

Mellesleg a feleségem is.

2 gyerekünk van, tizenévesek.

Róluk még nem derült ki, de bárhogy legyen én ugyanúgy az apjuk maradok, mint eddig!

febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Több faktoros a gének által és környezeti feltételek telesülése is szükséges.

Az igen jóképű Ed Sheeran például elmesélte, hogy korai éveiben egyáltalán nem volt benne biztos és melegnek gondolta magát; de időben találkozott a feleségével. Szóval hagyjuk ezt az elnyomásos meg lelki krix-kraxokat.

febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!