Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Naturista fürdőt hol találnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturista fürdőt hol találnék Budapesten, télen? Szaunákban voltam már ami elvileg naturista, de mindenki takargat lepedővel! Van olyan hely ahol full naturista rész van?

Figyelt kérdés
Naturista,

febr. 18. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért szexuális kategória?
febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem a biszexualítás támában írtad volna ki, akkor tudtam volna ajánlani, de így nem teszem. A szunázásnak és a naturista életmódnak ugyanis semmi köze a szexualításhoz, a biszexualításhoz meg különösen semmi. Ha te emiatt mennél, akkor jobb is ha nem mész, mert rövid úton fognak kirakni onnan.
febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem szexuális célból keresek ilyet!!! A kategória azért ez s kettő mert meztelen és mindkét nem meztelen! Sajnálom hogy félreértettétek!
febr. 18. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
#3: Te értetted félre. De még mindíg félreérted. A meztelenségnek mi köze a szexualításhoz? Ezen az alapon a lakberendezéshez is van, mert az emberek ágyon szexelnek. Ráadásul biszexualítás nem azt jelenti, hogy két nem van, akik szexelnek, hanem azt, hogy az illető a saját nemével és az ellenkező neművel is szexel. De ne erőtesd tovább, mert tényleg jobb ha nem mész ilyen helyre, ha úgy gondolod, hogy a naturizmusnak bármi köze is van a szexhez.
febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem ez a cél, akkor miért zavar, hogy lepedővel takarják magukat? Nem mindenki szokta, ha te nem akarod, nem muszáj. Ide az megy, aki szeretne ruha nélkül lenni, és nem zavarja, ha mások is így vannak. De ha te direkt másokat figyelni mész, akkor inkább ne menj, nem neked való.
febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy más takargatja magát, neked még nem kell. Én sem szoktam és sosem volt még belőle probléma, mert nem mutogatom magam, nem lógatom más pofájába a micsodám, hanem csak simán meztelenül vagyok, levetkőzök izzadni és fürdeni.

Amúgy vannak ilyen helyek, csak keresni kell egy kicsit.

febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Úgy tudom, az Aquaworld szaunájában van külön naturista rész.
febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán van. menj Bécsig, ott több is akad.
febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Itthon nagyjából sehol sincs meg hozzá a kultúra. Még ahol kiteszik a táblát, oda is rendszeresen bemennek térdig erő fürdőgatyában a férfiak, bikini+nyakik törölközőbe tekerve a nők.
febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Guglizz. Hippitalálkozók világszerte télen is vannak, de ezek a természet lágy ölén, így télen legközelebb Dél-Európában vannak talik, Kréta szigetén, és a Kanári szigeteken. Amíg nem lesz ismét karantén. (Talán Szicíliában is.) Krétán házfoglalók is vannak. És hippitalálkozók. Ismertem krétai hippilányt is. Ciprusról nem tudok. Télen Görögo. többi részén nem jellemző, viszonylag hideg van.


Persze hidegebb napokon legfeljebb házban van meleg a nudihoz, feltéve, hogy beengednek maguk közé hippi kommunába. Kanári-szigeteken örök tavasz van, nézz körül ott, az konkrétan hippi tanya (Tenerifén is talán, de Grand Kanaria-ról mondják a hippik, ki is volt hirdetve évekkel ezelőtt, amikor EU-ban voltam találkozón, tehát szokott).


Világszerte rendszeresen vannak hippitalik folyamatosan. Többnyier persze jó, ha találsz egyidejűleg tíz-húsz hippit. Nyáron egyszerre, kiemelt talin ezer fő is jelen lehet. Ha egyszer elkerülsz iylen helyre, megy az infó, mint a karikacsapás. Én még a netkorszak elején kerültem e körbe, mégis tudtunk minden fontosabb taliról időben.


Előre érdeklődj, nehogy pofára ess.



Más kérdés, hogy szabados szexualitás jellemző a hippitalikon, de azért tartsd tiszteletben mások igényeit, és a párokét is. De a nudizmus ott sem szexről szól, gyerekek, öregek is gyakran pucérak. Ha viszont tetszik egy lány, udvarolj neki, aztán lesz, ami lesz... Homoszexualitásra sose kérdeztem rá, nem tudok róla.

febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!