Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az normális érzés, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális érzés, hogy egy hetero felnőtt film nézése közben, a mikor a lány orálozik a fiúnak, akkor nem tudom eldönteni, hogy az lenne-e jobb ha nekem csinálná a lány, vagy az, hogy én csinálnám a srácnak?

Figyelt kérdés
febr. 23. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem igazán.
febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor szoktam ilyenkor a lány helyébe képzelni magamat, de biszex vagyok, szóval szerintem rendben van. 22f
febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bi vagy, így igen.
febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut normális!
febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Talán értelmesebb dolgokat is nézhetnél.
febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5. Szerinted mi az értelmesebb dolog?


Kíváncsivá tettél :)

febr. 23. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gondolataid vannak, akkor nem biztos, hogy teljesen hetero vagy. Nincs semmi baj vele.
febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy bi pasi számára teljesen normális ez a fantázia.

Kérdező, te már szembesültél azzal, hogy bi vagy, vagy tőlünk várod, hogy azonosítsunk annak?

febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, teljesen valós érzés, többekkel megesik :) Nálam is úgy kezdődtek a bi vágyaim, hogy láttam egy olyan videót, ahol egy nő eszméletlen beleéléssel szopott valakit. Kíváncsivá tett, felizgatott, utána már én is arra gondoltam, hogy talán még jobb lenne, ha én csinálnám, mintha nekem csinálnák.
febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Természetesen tudom, hogy bi vagyok :)

febr. 24. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!