Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg és bi srácok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi srácok, nektek belefér több szexhaverság párhuzamosan vagy egyszerre csak egy?

Figyelt kérdés

Megtudjátok-e élni a haverság oldalát mindenkivel?

Illetve, hogy érzelmileg nem használódtok-e el? Nem kelt-e bennetek megcsalás érzetet?

Tudnak a szexhaverok arról, hogy neked több is van?



febr. 24. 11:05
A kérdező szavazást indított:
Egyszerre csak egy
Több, és tudnak egymásról
Több, és NEM tudnak egymásról
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, köztudott,hogy mindenki dug össze vissza mindenkivel.Nem kell itt regényeket keresni,meg haverságot,egyebet.

Némelyiknek fogalma sincs a haverságról,barátságról. Ma ebbe ül bele,holnap abba, holnapután a harmadikba.Nevüket sem tudják egymásnak,csak adj neki és ennyi....

Így megy ez az idők végezetéig XD

febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már olyan haver aki naponta leszopott. Bírtam :)

Aztán elkopott. Gondolom újra vágyott. Mindig kb 2-3 hónap után eltűnnek vagy beritkulnak elsőre heti 1 majd 2-3 heti majd havi 1 talira.

De a haverság szó erős. Persze dumálunk stb de az egész a szexen alapszik.

febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A szexhaverságot én nem igazán mondanám párkapcsolatnak, ennél fogva semmiféle megcsalás, vagy megcslatás érzetem nincs, hogy váltogatom a férfi szexparntereimet.


De mivel csajok közül már volt párkapcsolatom, nővel már az elején tisztázom a szabályokat, sőt, ebben alkalmazkodó vagyok. Tehát ha a csaj azt mondja, végül is már együttjárásnak tekinthető a kapcsoaltunk és nem sezretné, hogy mással is szexeljek, akkor nem szexelek mással. Nyilván ez esetben nem volna sportszerű, ha ő meg mégis mással is csinálná.


Viszont csak úgy összejárni szexelni, az nem kifejezett párkapcsolat. Csajjal is volt ilyen, néhány napig összejártunk szexelni. Semmi gondom nem lett volna avval, hogy azon napokon másokkal is szexelt volna a csaj, vagy én másokkal. legyen az bármilyen nemű.

febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2-esnek nagyon igaza van, ezek a kapcsolatok azért elsősorban a szexen alapulnak, érzelmi meg egyéb kötelék nem nagyon van.
febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked hany van kerdezo?
febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Simán belefér több. És jó lenne esetleg többes is.

Örülnék nagyon ha lenne jópár olyan haverom, akivel lehetne meztelenül lenni, esetleg felelsz vagy merszezni és közben egymással el lenni odalent. 😎😉😜

febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is bírnám ha lenne egy haver, aki minden áldott nap lelkiismeretesen leszopna!
febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os, nekem még egy sincs. Most vagyok társkeresésben. Úgy tűnik, hogy egy partnert már találtam, bár vele még csak ismerkedünk, személyesen találkozón is túl vagyunk.


Tulajdonképpen igen, úgy tűnik a haverság sok esetben túlzó, ha egymás életében nem vesznek részt a szexen kívül. Ha meg részt is vesznek, akkor sem számítana megcsalásnak. Bár az egyes válaszoló annyiban tévedhet szerintem, hogy ez a szexhaverság pont arról szólna szerintem, hogy bizalom szintjén sokkal erősebb, mint egy alkalmi.

febr. 25. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz egy havert minden jóra, becsüld meg.
febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy lesz! :)
febr. 26. 08:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!