Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez mar biszexualitas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mar biszexualitas?

Figyelt kérdés

Beleültem haverom ölebe mert elfoglalta a szekemet, erre egy ideig igy voltunk aztan ugy csinalt mint aki meg akarna dugni, de nem szalltam le rola ezutan se, mert ott akartam ülni, aztan ereztem hogy meg kemenyedik a farka.

Mondta hogy ha zavar szalljak le de nem akartam hagyni magam igy maradtam.

Igy sokkal erösebben kezdett el nadragon keresztül "dugni" aminek a vege az lett hogy nem szalltam le rola es nekem is meg kemenyedett.

Most akkor biszex vagyok vagy ez mi volt?


febr. 26. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez a két biszexuális üldögél egymáson a széken álló farokkal esete, és azon gondolkodnak, hogy hogyan szopnák le egymást.
febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem számít mi vagy, minek vallod magad.

Ha a szexben jól esik bármi, akkor csinàld és ne foglalkozz a sok beszòlogatòval negatív, kommentekkel.

febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Hány évesek vagytok?
febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Tiniként simán felállhat erre akkor is, ha hetero vagy. Ha viszont izgat hogy esetleg egymásnak veritek, akkor esetleg. Meg akkor sem tuti. Ha el is juttok odáig, és tetszik, izgat, meg is ismételnéd, akkor igen.
febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz meleg is.
febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Homoerotikus játszadozás.
febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem is tudtam,hogy 14 evesek meg tudjak mi az a gyakorikerdesek
febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát úgy tűnik... főleg, hogy utána folytattátok a "dugást" álló farokkal, ez már nem vicc, hülyülés volt.
febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Mit nyersz avval, ha bekategorizálod magad?

És mit nyernétek avval, ha szexelnétek is végre?


Én pl nem BEKAtegorizálom, hanem BEKApom, mint BÉKA a legyet. :P

Nem, nem Zsolti vagyok, Belga se! :)

febr. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

9) azert jo az ember, ha tudja mi. Konnyebb idovel az elfogadas is ezt a "ne kategorizald be magad" nagyreszt latens biszexek szoktak mondani, akik maguknak sem valljak be, hogy biszexek es orokke a "hetero" kategoriaban akarnak maradni, mert gyavak kilepni.

Nincs baj azzal, hogy biszex, ne beszeld le róla, hogy valojaban elfogadja.

febr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!