Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire zavaró ha nem egyform...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró ha nem egyforma a kisajak? Találkoztatok már ilyennel srácok, lányok? Mennyire vette kedvetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az egyik oldal a nevezett babapunci szerű a másik meg ahhoz képest nagyobb és kilógó is valamennyire, nem ez a saláta dolog de méreteiben nagyobb a másik oldalhoz képest. Nagyon rosszul érzem magam miatta és teljesen elveszi az önbizalmam is ha szexről van szó, mert úgy vagyok vele, hogy inkább lenne mindegy milyen csak egyforma. Eddigi fiúk akikkel volt együttlét őket nem zavarta de mivel biszexuális vagyok és egyre közelebb lenne a dolog egy lánnyal emiatt nagyon stresszes vagyok és halogatom is a dolgot mert nem tudom mennyire jönne be neki.

márc. 1. 15:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi baj. Nem zavaró semennyire.
márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Kicsitsem zavaro
márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam, de meg sem fordult a fejemben, hogy az ilyesmi zavaró lehet. Engem nem zavart.
márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még ilyennel, de nem zavarna.
márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Kifejezetten izgató az ilyesmi
márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 StevenUp ***** válasza:
100%
Miért lenne zavaró?
márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem erre ne stresszelj rá, semennyire sem zavaró, ez egy aranyos hibácska, nevezzük inkább szexepilnek :) Ne halogasd a randit, hajrá!
márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, az sem zavar ha az egyik melle nagyobb mint a másik.:-)
márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem találkoztam ilyennel.
márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen, soha egyik partneremet se zavarta.
márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!