Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam, hogy megéljem?

Figyelt kérdés

Jó ideje izgat férfiakkal a passzív szerep, de kielégülés után elmegy a vágy.

Férfiak, akik kipróbálták, megbántad?

28 éves vagyok.


márc. 7. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyan így. 😅 Mondjuk én mindkét szerepet izgalmasnak találom.

Szerintem nem bánnám meg ha kipróbáltam. Főleg ha jó a partner.

márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt nagyon megbántam.

De mégis vágytamrá újra.

Amikor megvolt a megbánás mértéke csőkkent de még megvolt.

A 3.alkalom volt ilyen vízvalasztó.

Nem volt utálat ellenben vágy az volt...!

márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem bántam és nem is fogom.Ahogy meg éreztem egy srác száját,mikor

végzett és utána a számba nyomta..imádtam és én is nyeltem....

márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: ne kielégülés után csináld pasival... Utána nekem is megszűnik a vágyam... úgy fél órára.

Egyébként kielégülés után miért baj, ha nincs vágy?


Van egy gyanúm, hogy neked talán nem avval van gondod, hogy megszűnik utána a vágyad, hanem hogy talán lelkifurdalást érzel utána, nem?


Vagy mi az akadálya, hogy csináld pasival?

márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha egyszer csináltam, akkor nincs visszaút. Akkor már volt f*rok bennem...
márc. 13. 18:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? 2 ember tudja az még titok...
márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elso par alkalom utan bennem is volt buntudat de aztan rajottem, hogy ettol en nem vagyok se rossz se defektes es jogom van az oromokhoz. Ezutan ugy ereztem, hogy hatalmas nyomas esett le a lelkemrol es tudtam mar elvezni utana is a dolgot.

Hidd el nem tartozol senkinek semmivel, elj a sajat oromodre.

márc. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalmakkor nekem is volt bűntudatom,talán kicsit még most is,de a vágy sokkal erősebb.
márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hasonló szituáció lehet mint amikor az ember a saját szájába élvez. Az engem is izgat és tök jó. De viszont ha csak simán elmegyek már sok esetben nincs kedvem hogy akár a tenyeremről vagy valahonnan le nyaljam. Pedig ugyanaz jön nyilván belőlem.

De nálam ugyanez a szituáció ha dildón lovagolok, és úgy megyek el utána már valahogy nincs meg ez a vágy hogy akár tovább folytassam.

De ha straponnal dugnak is élvezet után már valahogy elmegy a kedv , pedig közben élvezzük és utána sincs semmi lelki problémám ezzel.

márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igen, elélvezés után nincs tovább az a vágy, ami a fiús szex megéléséhez kell. És az is igaz, hogy vízválasztót lépsz meg, ugyanakkor, ha vágyad újra és újra visszatér, válaszd a kielégülés előtti, izgató állapotban azt, hogy végre megéld a nagyon kívánt szexet.
márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!