Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi pasik aktívak vagy passzíva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi pasik aktívak vagy passzívak vagytok?

Figyelt kérdés
Nektek fontos az anál szex?
márc. 14. 09:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább passzív vagyok és én csak orális szexet szeretnék, de azt akár kölcsönösen is.
márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Dugásban kizárólag aktív vagyok,de szopni szopok én is,sőt imádom mikor

lüktet a számba.Nyelem mint kacsa a nokedlit.Volt,hogy 5 pasit is leszoptam

márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen fontos az anál szex. Uni lennék, de sajnos ideáig dugásban pasival csak az aktív szerephez volt szerencsém. Minden egyébb volt már kölcsönösen, szopás, mélytorok, fenék nyalás, csókolózás, és szájba élvezés után gəcivel a szájban smárolás is. Passzívként ideáig csak nő dugta meg a səggem felcsatissal, illetve folyamatosan, rendszeresen dildózva és vibrátorozva van a fenekem. Élvezem, elévezem ezeket a szeánszokat is. Sajnos az igazi farkat illetően a popóm még szűz. Pedig jó lenne már, ha egy pasi, vagy egy csöcsös pöcsös transzi/shemale a derekamnál fogva, a lábam a nyakamba nyomva, vagy oldaltfekve tenne magáévá. De ez még várat magára. Egyszer csak összejön…!
márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonzott sosem különösebben az anál, legalábbis a való életben nem érzem a vágyat a kipróbálására. A csókolózás, ölelkezés, kölcsönös farokverés és szopás számomra bőven kielégítő fiúval.


De ha egyszer kipróbálnám, azt szerintem aktívként tenném, jól megraknék egy szőrtelen seggű twink passzívot :)

márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Uni. Adni is jó - kapni is jó.

Nekem nem kell mindig az anál, kb csak 5-ből 1-szer. Nagyon hangulatfüggő.

márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe bi vagyok, és csak orális dolgok férnek bele nálam a fiús szexbe.

.

Az aktív oldalán szoktam lenni a dolognak :)

márc. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Uni passzív. Szeretem érezni a másik farkát a számban, fenekemben. De szívesen adom is az enyémet a másik örömére, ha igény van rá.
márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Orál oda vissza viszont szexben passzív, imádom mikor lüktetve élveznek el bennem
márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok. :)
márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok és nem fontos Szopni szeretek
márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!