Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi lehet ez nálam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez nálam?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, nem tudtam eldönteni melyik kategóriába helyezzem el a kérdésemet, mivel egy hangyányit komplikált..

Szóval az a helyzet, hogy vonzodom a férfiakhoz testileg és érzelmi téren is, ugyanígy a transzneműekkel sincs problémám, őket is vonzónak tudom találni. Viszont a nőkhöz mindennél jobban vonzódom, leginkább őket találom attraktívnak, legelőször mindig a női fél kelti fel a figyelmem bármilyen téren, a nőkhöz tudok leginkább kapcsolódni lelkileg, velük érzem magam komfortosabban.

Elvagyok férfiakkal is ettől függetlenül, volt már férfi párom is, de néha elgondolkodtam ott is azon, hogy lehet jobb lenne nővel valamiért.. fogalmam sincs miért van ez. Meg általában nőkröl is szoktam az esetek többségében fantáziálni, nem csak erotikus témában, hanem párkapcsolatot például.

Lány vagyok egyébként, már bőven nem tinédzser korú..

Köszönöm előre is a válaszokat! 😊



márc. 19. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
És mi volna, ha hárman lennétek egy kapcsolatban, egy nővel és egy férfivel is egyszerre? :)
márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy férfiaknál inkább a feminin típust szeretem, mert taszít a "tipikus ferfi" kinézet. A szakáll, sok szőr, mely hang stb..
márc. 19. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy. Mi a kérdés?
márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én arra tippelek,hogy biszexuális vagy. Ezért érdekelnek a férfiak is.
márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A hetero kategória biztos, hogy mellé lövés.

Nézd meg a Kinsey skálát.

Te, a leírás alapján biszex vagy, leszbikusság felé eltolódva.


Nincs mindennek pontos neve, vagy fogalma, ne akard minden áron kategorizálni magad.

márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Leszbikus vagy. Biszex heteró hajlammal.

És ez nem heteró kategória.

márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak biszex vagy aki a nőkhöz jobban húz, ennyi :)
márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!