Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy biszexuális-e esetleg a pasi akivel megismerkedtem?

Figyelt kérdés

Nyilván az elején nem lehet nyíltan ebbe belekérdezni. Amíg csak ismerkedünk, randizunk. Szóval vannak erre utaló jelek? Akár külső jegyek.

27N



márc. 22. 21:04
 1/9 StevenUp ***** válasza:
82%
Amikor elmegy egy jó pasi mellettetek akkor egyszerre néztek utána 🤷‍♂️
márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne kérdezhenéd meg az elején? Ha később tudnád meg rosszabb lenne nem?
márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az csak jó, ha már az első pillanattól kezdve nyíltan tudtok beszélni egymással a szexről. Meg kell kérdezni mindent, ami érdekel. Ha már az elején kiderül, hogy össze illetek-e vagy sem, akkor legalább nem raboljátok feleslegesen egymás idejét.
márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De, bele lehet nyíltan kérdezni, simán. Erre nincsenek tipikus jelek. Én voltam együtt úgy valakivel, hogy hónapok után mondta el, hogy bi. Semmiféle erre utaló jel nem volt, sem a viselkedésében, sem a szexben.
márc. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod nagyon tudni ezt kulsore megallapitani, kerdezz ra.
márc. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs rá jel.

A legtöbb pasi titkolja, csak akkor mondja el ha nagyon megbízik már benned. Titkolják, mert jobban elitélik mint a nőket

márc. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elején,ha kínosnak érzed f2f akkor írásban:sms/mail/massenger/posta galamb.

Minek vesztegetni az idődet?


A külső jegyek meg hülyeség illetve nagyon sztereotipikus.

Én bi vagyok és nem látszik rajtam,pasis pasi vagyok marco pasis melóval. A munkásruha (meg a civil) nem mutatja,kivel bujok ágyba.

márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel derül ki esetleg, ha kiderül...
márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Rólam sem tudja senki, csak akkor fedem fel magam, ha tudom, hogy a másik meleg vagy bi.


28 F

márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!