Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki szeretném élni magam, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném élni magam, de mégsem merek lépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából az lenne a kérdésem, hogy másnak is voltak-e ehhez hasonló érzései.


20 éves nő vagyok, nem vagyok szűz, viszont komoly párkapcsolatom még nem volt, és nem is szeretnék egyelőre, mert nem érzem, hogy meg tudnék jelenleg állapodni valaki mellett. Ez azért van, mert szeretnék több dolgot kipróbálni, több emberrel ismerkedni.

Szerencsére sikerül az ismerkedés, Tinderen/egyéb ilyen helyeken szoktam beszélgetni emberekkel, meg is beszéljük, hogy na majd valamikor találkozunk, de valahogy mindig nemet mondok a végén. Fejben szeretném, kívánom is az embert, de élőben már nehezen tudom megtenni (ez mostanában van, tavaly sokkal nyitottabb voltam ilyen téren). Nem tudom, hogy ezt hogy tudnám megváltoztatni, és tényleg találkozni emberekkel, vagy legalább egy olyannal, akivel többször össze tudnék járni.


Tudom, hogy nagyon össze-vissza lett, de ha valaki válaszol, annak köszönöm!


márc. 23. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz, valamit kellene tenned, hogy ne tudd lemondani a találkozót.

Vagy próbálj meg élőben ismerkedni, akkor ott sokkal nehezebben tudsz kihátrálni.

márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Örülj hogy nem vsgy dzajha, miert ykarsz qurva lenni?
márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!