Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak szerintem megalázó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó kicsit hogy a szexpajtim csak a farkam dícséri?

Figyelt kérdés
Sajna ritkán találkozunk de ha dumálunk is csak a farkam dícséri. Egyszer se engem. A humorom vagy akármi. Kicsit olyan eszköznek érzem kb magam. Igaz nem zavar annyira de mégis olyan fura és nagyon kicsit megalázó hatása van mert olyan mintha csak egy farok lenne számára a lényeg. Én 35 vagyok a srác 24.
márc. 28. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Túllelkized szerintem.

Te magad írod hogy szexpajti.

Örülj, hogy legalább a farkad dícséri! ;)

márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de érted. Vagy 1 éve összejárunk. Jókat nevetünk, dumálunk is. Akkor ne egy faroknak tekintse már csak a másikat. Amúgy nem lelkizem túl csak néha ez úgy elgondolkoztat, hogy mások is mindig a farka dícsérték. Megjegyzem átlagos. Semmi extra méret vagy valami.
márc. 28. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár lenne fix aki...
márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagytok kapcsolatban, szexelni jartok ossze.
márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartnerek vagytok az a jó, hogy a farkad dicséri;)

De ahoz tudjuk a választ biztosra nekünk is találkozni kellene :)

márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!