Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért jó képcserézni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó képcserézni?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
16-18 évesen még csináltam az izgalom kedvéért, de ma már nem hoz izgalmat
ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, ha van kedvem hozzá akkor jó érzés küldeni DE ha valaki kényszerít és csak annyit látok mikor ránézek a telefonomra hogy mutassam meg igyekszem nem megnézni az üzenetet mert sokszor semmi kedvem nincs hozzá de amikor van kedvem akkor több képet akár videót is küldök neki de már leszoktam rólam
ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem így közel a 40-hez nem nagyon izgalmas. Fiatalként az volt. Viszont volt egy nálam 5 évvel fiatalabb pasi, aki előszeretettel küldött képet a farkáról.
ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj ez pasiknak szólt a kérdés (#2-es vagyok ) de hülye vagyok hát nem néztem a kategóriát
ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy hagyom magam rábeszélni, de alapjában nem hoz izgalomba.
ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon izgatott, kb a gondolattól is fel tudott állni. Most már nem annyira jön be. 30 felett ennél azért több kell már hogy beinduljak. De néha jó azért így tompítani a kíváncsiságot.
ápr. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van, aki randi előtt látni akarja, mit fog leszopni. Számomra mellékes, hogy lássam, bármilyen faszt leszopok, ha szimpi a tulaja. Viszont esztétikailag szinte bármikor megnézek farkakat, akár fotóról is, miért ne.


De különösebben nem izgat önmagában az, hogy farkakat nézegessek, még élőben se. Én inkább csak szopni szeretem a faszt, nem annyira nézegetni.

ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nem szoktak képet küldeni azok, akikkel neten beszélgetek, bár nem zavarna. Szívesen nézegetek random farkakat, viszont azt küldözgetés nélkül is találhatok a neten végtelen mennyiségben.
ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!