Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, lepődtetek már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lepődtetek már meg más pasi péniszén közös zuhanyzóban, öltözőben? Pl. nagy pénisz, lógós here, csupasz makk, farok piercing, fanszőr forma stb.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam haverral uszodában, és zuhanyzásnál láttam először a farkát. Hatalmas volt neki, ernyedten 14-15 cm, csupasz makkal és nagy herékkel... nagyon meglepődtem, hogy viszonylag alacsony srácnak ekkora van...

ápr. 8. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Honvedségnél volt egy tizedes srác (utáltuk de nagyon)akkora péloja volt mki megcsodálta kb 20cm volt és lankadtan!

Mindig mondtuk neki ha feláll a farka elájul mert az osszes vér odamegy. Amúgy ronda gyerek volt és mellé egy igazi g.ci

ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy alacsony csapattársam neki is nagy zacskója volt nagy herékkel bár nem volt csupasz a makkja. Nem sűrü látvány
ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekm is a katona társamnak lankadtan akkora farka volt hogy elcsodálkoztam rajta.
ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam hasonló farkat de megnézném 😅
ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt 🙂
ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik partneremnek volt olyan vastag, hogy alig értem át marokkal.

Életemben először viszont egy naturista táborban akadt meg a szemem valaki farkán, pedig bár biszex vagyok, alapból nem nézegetem mások farkát, csak ha szimpatikus és vonzó a pasas, lelki benyomásra. De neki olyan vastag volt, hogy nem lehetett nem odanézni...

ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Ketten is irjátok, hogy "csupasz makkal". Ne mondjátok már, hogy van akinek szőrös!😅
ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg érdekes farkat láttam már életemben, gyerekkorom óta járok nudizni, illetve huszonévig sportoltam, sok férfi öltözőben és zuhanyzóban megfordultam ezidő alatt, úgyhogy több ezer srácot/pasit láttam meztelenül.

A kérdésben leírtakkal mind találkoztam: láttam hatalmas kolbászokat (lankadtan 18-20 centiseket!), láttam orbitális herezacskót, farokpircinget (az nagyon tetszett!) érdekes fanszőrzeteket...

Hosszú fitymát, normál fitymát, körülmetéltet.

Mondjuk az enyémet is azért bámulják sokszor, mert metélt vagyok. De megszoktam, nem zavar.

De láttam már párszor tetovált farkat is! Az azért elég durva... xddd

A Prince Albert pircing az nagyon bejön, volt olyan srác, ki se néztem volna belőle, nagyon eminens fizimiskája volt, aztán mikor letolta a gatyát, na mondom, ez nem semmi... ;)

Láttam már más bőrszínűeken is mindenféle méretben, hatalmas négert, de kicsit is, ráadásul olyan fekete volt neki, hogy szinte nem is látszott, beleolvadt a testébe. Érdekes, mert láttam pl. kínai srácot igencsak szép mérettel (lankadtan 14-15cm) pedig nekik jellemzően nincs ekkora még mereven sem.

Láttam hippi szőröset is, de olyat is akinek gyantázva volt, még nagyítóval se látszott rajta 1 árva szőrszál se!

Hatalmas lógós zacskót általában az öreg papók hordanak, de egyszer pl. edzőtáborban volt egy korombeli gyereknek is olyan zsákja, hogy elképesztő! Mondjuk a farka meg kicsi volt...

Szóval van mindenféle forma...

Aki keveset, ritkán jár ilyen helyekre az eleinte meg tud lepődni, nekem már nem újdonság!

A legszebb amit egyébként nudista strandon láttam, az egy 18-19 év körüli nagyon jóképű (szőke, kékszemű) sportos srácé volt, lankadtan kb. 20cm hosszú, szép vastag full csupasz és körülmetélt volt, viszonylag nagy zacsival. Mondanom sem kell, megbámulta mindenki a strandon, férfiak, nők egyaránt! Nem lehetett nem észrevenni, ahogy lépkedett himbálódzott rendesen az a cuccos! Szerencsére elég sokat mászkált...! ;)

ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
#6os voltam, azt mindenesetre még elmondanám, nekem a kis farkak jönnek be biszex férfiként. Eddig csak egyszer volt lehetőségem 6-7 centiset szopni, az csodálatos volt, tövig be tudtam szopni... Viszont muszáj, hogy kellően értelmes és szimpatikus legyen a partnerem, különben nem hat meg, ha tetszetős a farka.
ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
KIEG: pontosabban a kisebb, 6-13 cm közötti farkak vonzanak jobban, főleg ha viszonylag vékony és arányos. És persze ha nem impotens, hanem élvezi is, hogy szopom, főleg, ha nincs gondja az ejakulációval sem (van ondója). De a hatalmas ormány se zavar, ha szimpatikus a partner, sőt, élvezek szopni bármilyen ápolt farkat, ha szimpi a tulaja.
ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!