Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fizetnél ezért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetnél ezért?

Figyelt kérdés

Láttam egy műsort Dominákról, akik szolgáltatásként Sub fickókat ápolnak le, fenyítve.


Vajon lehet lehet férfiként ugyanezt a szolgáltatást meleg/bi fickóknak nyújtani? Sub fickóknak cum control kikötözve, prosztatamasszázzsal, stb.



Úgy érzem, képes lennék rá, amit eddig próbáltam dominánsként, nagyon bejött, és még pénzt is kapnék érte.



ápr. 12. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi sub férfi van, biztos, hogy lenne érdeklődő.
ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy domina aki írt. Nem fizetős. Napi 2-3 jelentkezője van. Azért írt megsz-p@tnám-e vagy kesz-pn@m-e a heteró jelentkezőket. Ez nekik az “ára” higy lehessenek vele. Durva de bevállalnák csak legyen valami vele….
ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én benne lennék .
ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Ez elég b*zis 🤣🤣🤣🤣
ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 talán ezért is írtam a biszexuális kategóriába…
ápr. 13. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem inkább a homoszexbe kellett volna?
ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért is homo bi helyett?
ápr. 13. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfiként szeretnél férfiaknak szexuális szolgáltatást nyújtani. Ez mégis mitől nem homo?
ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fogalmazd meg nekem, mi számodra a bi.
ápr. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!