Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex csajokkal hol ismerkedtek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex csajokkal hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Van pasim, nem harmadikat keresek és nem is kapcsolatot, Csak ami jön :) sajnos rengeteg a kamus pasi :( 35N
ápr. 19. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek le egy swingerbe és voila :) ott mindenki 100% kamumentes, face to face azonnal ott van.
ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt nem írtam, hogy mivel kisvárosban élek itt ilyen klub nincs. :(
ápr. 19. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor üljetek be az autóba és guruljatok fel Bp-re, itt van 4 public klub (azaz nem meghívásos) és 4-5 nagyobb privát klub. A public klubokban is 100-120 fő is van egy este, egy éjszaka tucatnyi párral tudtok úgymond ismerkedni.
ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik itt ismerkednek. Igazából kifejezetten bi-t nehéz találni mert eleve nem sokan vállalják fel magukat nyíltan. Nincs tapasztalatom a tinderrel, de esetleg azt is kipróbálhatod vagy valami ahhoz hasonlót, Bumble stb. Azokat próbáltad már? 33N
ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhattok lányok 31L
ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan, ha gondolod, bár picit fiatalabb vagyok nálad

/L

ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha gondolod írj nyugodtan..én is ebben a cipőben járok. 30N
ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!