Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van ez? Találkoztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Találkoztatok már ilyen hozzáállással?

Figyelt kérdés

Középkorú férfi vagyok, sosem voltam férfival és szexuális értelemben nem vonz a férfitest.

Undorodnék ha egy férfit kéne megcsókolnom vagy ha férfi érne hozzám.

De némelyik farok látványa fel tud izgatni.

Leegyszerűsítve ha nagy és nedvesen csillog.

És ha valaki, akihez ilyen farok tartozik elkezd úgy írogatni mintha csaj lennék szinte rögten térdre esnék és azt azt akarnám, hogy tegyen a magáévá mindenhogy.

Semmi nőies nincs bennem és nem vágyom rá, hogy nő legyek.

Szerintem ez egy fantázia, ami azért élhet mert még sosem próbáltam ilyesmit, élőben valószínűleg azonnal kiábrándulnék.

Ti mit gondoltok?



ápr. 22. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonló cipőben járok én is, annyi különbséggel, hogy egyszer nagyon régen megéltem és most újra előjött a vágy.

Az hogy kiábrándulnál e élőben csak akkor derülne ki ha ott lennél. Könnyen meglehet hogy egy orál nagyon is jól tudna esni.

ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En is nagyon hasonloan erzek.

Föleg a lany szerep vonz

ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló
ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg a kis méretű farok izgat. Azt nagyon tudnám szeretni.
ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Idővel átalakul rendes bisexséggé. Nalam is a szépfarok látványával kezdődőtt. Bar aakor volt olyan de lennék a lány helyében, hogy azza a szép faxal foglalkozhassak.

Aztán idővel már nem taszított csók gondolata sem,sőt életem legjobb csókját pasitól kaptam.

Szoval kezdőďő bisexualitás.

ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi a farkam is, csókolózni is nagyon szeretek.

Rég volt módomban.

ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ugyanígy gondolom, ahogyan a kérdező. Egyáltalán nem izgat fel egy férfitest látványa, engem is inkább csak a farok izgat és hogy leszopjam. Szeretek guggolni/térdelni egy pasi előtt meztelenül és szopni a farkát. :D


De amúgy meg a nőkre izgulok fel, van barátnőm és szoktam járni swingerbe is, mert imádom a nőket dugni és puncit nyalni.


A kérdezőnek jótanács: menj le pénteken vagy bármelyik napon a szauna69 nevű helyre Budapesten vagy a Magnum szaunába és ha ott meztelenül beülsz a gőzbe, akkor láthatsz néhány szimpatikus álló farkat... ha megtetszik valamelyik, akkor rámarkolsz szépen lassan, letérdelsz elé és leszopod minden kérdés nélkül. :D


Ennyi a recept.


Néhány hetente nekem is kedvem van ilyesmihez, akkor lemegyek és kiélem ezt a vágyamat.

ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!