Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pedikűrösök között mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedikűrösök között mennyire gyakori a lábfétis?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eleve azért ment pedikűrösnek, mert lábfetisiszta, akkor szerintem kevésbé gyakori, mint másoknál, mert a lábakban munkadarabokat lát.
ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez olyan mintha a nőgyógyászokat kérdeznéd meg, hogy mennyire vonzódnak a puncihoz.

Nekik ez a munkájuk.

ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
A pedikűrös szokás szerint nő, vizuális szexuális vágyakkal meg férfiak vannak megáldva.
ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem is rossz ötlet. Kitanulom a pedikűrös szakmát és ha jól megválasztom a pácienseimet, akkor orgazmusban élhetek :D

De ugyanez a talpmasszőrök élete is.

ápr. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én sose lennék az hiába vagyok lábfétises, mert tudom hogy ugyse tehetek többet annál hogy hozzáérek és a vágyaim vinnének a sirba, kb szenvedés lenne
ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hun_74 ***** válasza:

Nem nagyon hiszem, hiszen egy lábfetiszta nagy valószínűséggel férfi és hetero, viszont oda egyaránt járnak nők, és férfiak.

Na most 100 pár női lábból nagyon max. ha 10 pár ha szép, a többi szerintem nem éppen a lábfetisiszták álma, sőt.

tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!