Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi vagyok, vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta tudom, hogy a férfiak iránt is vonzódom. Volt már 3 barátnőm eddig, és boldog voltam velük. Ha nem is voltam kapcsolatban, mindig volt valamilyen lány, aki tetszett volna. Azonban ezt egy ideje már nem éreztem. Egy hónapja kb volt, hogy kezdtem valamit egy osztálytársam iránt érezni, de ezzel párhuzamban beszélgettem egy fiúval, aki iránt jobban éreztem a vonzódást.. Tetszett, ahogy bókol nekem, és hogy érdeklődik irántam. Tök valódinak tűnt a szitu, hogy találtam valakit, ezért megbeszéltük, hogy találkozunk BP-n. Ő viszont aznap reggel nem válaszolt, de én már beértem az állomásra a 3 órás út után. Aznap le is tiltott. Szerencsére későbbre volt programom, addig elvoltam a városban. A szitu után sokat agyaltam rajta, hogy hanyagolnom kéne a fiúkat, csak a lányokra koncentráljak.. Ez ment is, az osztálytársammal szívesen voltam egy helyen, sokat beszéltünk is, és kezdtem érezni, hogy ő is bír engem, azonban egy hete minden érzés kimúlt bennem iránta. Újból előtört belőlem az, amit próbáltam elnyomni, a tény, hogy nem csak az ellenkező nem iránt vonzódok. Most vagyok abban a helyzetben, hogy megismerkednék már végre egy fiúval kapcsolati szinten. A kérdéshez visszatérve, mit válaszolnál rá? Mi a véleményed erről a helyzetről? Ha privátban is, de örülök, ha válaszolsz! :) 18/F

ápr. 27. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan izgatna a saját nemeddel "ezt-azt" csinálni? Akkor bi vagy.
ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sokszor belegondolok milyne lehet, izgat a gondolat..
ápr. 27. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor elég egyértelmű, hogy az vagy 😂
ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Elég fura. Nem gondoltam volna, hogy a vonzalom ennyire megváltoztatja a nőhöz való viszonyt. Kapcsolati szint inkább meleg.
ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj!!!Szerintem éldd meg a vágyaidat,érzelmeidet teljességgel!Ne szalazdd el ,mert később nagyon bánni fogod.ez személyes tapasztalat.Érdekes dolgokat fogsz megtapasztalni,de ne bánj meg semmit.ez is te vagy.Mindíg legyél őszinte a partnereddel.nem lesz könnyű dolgod,ha egy érzelmeken alapuló kapcsolatot preferálsz ....nem ez a módi ma.de nem szabad soha feladni....😘
ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is bi vagy, s ne félj ettől az oldaladtól, éld meg!😁
ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h bi vagy viszont ezt akkor tudod igazan amikor mar kilrobaltad. Nehez megfelelo rmbert talalni, sajna en is ezt latom.
ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták :)


Sok szerencsét!

ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagy
ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
A vágyakozás, álmodozás, kiváncsiság nem egyenlő szexuális orientáció. Ha majd többéves viszonylatban váltogatsz a két nem között, akkor konkrétan ez vagy, vagy az. Úgy érzem, meg úgy gondolom... esetleg lehet, ezek ilyen romantikus képzelgések. A valóság teljesen más, kijózanító. Elképesztően lehet izgalmas, meg lehet az ellenkezője is, váratlanul de taszító. Próbáld ki magad és tedd meg a szivességet, hogy őszinte leszel magadhoz. Persze ésszel. Amíg nem vagy 1000%-osan biztos magadban, kis lépésekkel, diszkréten.
ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!