Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nehéz összehozni ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz összehozni ilyet?

Figyelt kérdés
Harminc körüli vagyok. Barátság extrákkal kapcsolatra gondolok. Abszolút haveri viszonyra ahol alkalom adtán előfordulhat ez meg az kölcsönös érdeklődés alapján. Nem feltétlenül hirdetés akar ez lenni, de kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek erről.

ápr. 30. 16:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz
ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha szinglik vagytok nem nehéz.
ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jó lenne, de nekem nem sikerült még ilyen.
ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sokan írjátok, hogy ilyet kerestek, én meg, aki extra nélkül kerestem volna barátot, mind olyat találtam, akinek kell az extra. A társkeresőn is most ez az első, aki rám írt, egytől egyig barátság extrával keresett meg. Úgyhogy szerintem egyáltalán nem nehéz találnod.
ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyunk extra nélküli barátság igényűek is,de tény és való,hogy erre igen nehéz "alanyt " találni.

Úgy látszik ma már a 'csak" barátság nem kelendő...

ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Van 30-as korosztály aki vagy akik keresnek barátságot?
ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

igen:)

én 31 vagyok

még sosem voltam férfival, de nagyon izgat a dolog

ha bármi alakulna én lennék a passzív szerepben:)

érdekel, hogy milyen lenne ha megdugna valaki :P

máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Körülményfüggő. Én vékony, fiatalos 40es biszex uni/passzív férfi vagyok, és értelmes partnert keresek, akivel lehet normálisan és tartalmasan kommunikálni is.
máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A 8-asnál a pont !
máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 30 vagyok, heteró kapcsolatban, sokáig kerestem/keresek ilyen havert, de sajnos nem találtam megfelelőt rá. :/ Pedig nincsenek nagy elvárások, maximális diszkréció, ápoltság, és egy kis jó kinézet :))
máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!