Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért vagyok ilyen? Lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Lehet, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsit rasszistának tűnhet, de nem vagyok az. Egészen eddig úgy véltem, hogy nekem csak a fiuk jönnek be, de felfigyeltem arra, hogy az afroamerikai lányok bejönnek és érzek irántuk valamit. Fehér lányoknál ez az érzés nincs meg bennem. Valahogyan látok bennük valami + amit itthoni lányokban eddig nem tapasztaltam. Nemrég megismertem egy ilyen lányt, és szerintem belezúgtam. Olyan kedves és odaadó, törődő, amit eddig más lánnyal nem tapasztaltam, hiába volt egy szex bombázó. Miért lehet ez ? Biszex vagyok ?

máj. 1. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az alsóbbrendüséget látod egy asro lánynál. Vagy is felsőbbrendübbnek érzed

magad mint a saját rasszod nőit. Azért is látod kedvesebbnek. Mert bennük nincs kódolva a dominancia. Ez az évszázadok alatt kialakult folyamatos rabszolgatartásnak köszönhető. Az az afro férfiak azok pont középen helyezkednek el. Mert ők viszyont csak az asszonyaik felett uralkodhattak az elnyomásuk alatt ha érted.

máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem látom alsóbbrendűnek, mint mondtam nem vagyok rasszista...
máj. 1. 01:21
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Lehet véletlen egybeesés is a személyiség és a bőrszín.
máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!