Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a kollégám az öltözőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kollégám az öltözőben jól megnézte a csomagomat, majd zavartan elfordította a fejét, az utalhat arra, hogy esetleg bi hajlama van?

Figyelt kérdés

máj. 11. 01:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem
máj. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Egy jó csomag feltűnő oda néznek. :)
máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, de nem feltétlenül.
máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
89%
Miért ne lehetne bár milyen okból kifolyólag meg nézni valamit ami esetleg nekünk nem olyan vagy el fantáziálni egy kicsit!
máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utalhat arra.
máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Hány évesek vagytok?
máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Tudom kicsit talán infantilisen hangzott a kérdésem. Amúgy nem vqgyunk már tinik.

Tudom, hogy öltözőben előfordul az ilyesmi, de számomra azért kérdéses a dolog ebben az esetben, mert amúgy még sosem vettem észre, hogy bárki az alsógatyám vizslatná öltözés közben. Amúgy meg szerintem egy heteró srác -ha véletlen oda is téved a tekintete egy másik srác farkára - akkor attól még nem jön zavarba. Itt nem volt szó véletlen odapillantásról, viszont zavarba jött. Nem, nem a látvány volt zavarbaejtő. :)

És, hogy miért is érdekes ez?

Nekem tetszik a srác, és látok arra utaló jeleket, hogy talán én is érdeklem őt. Viszont ezek nem egyértelmű jelek, és emiatt bizonytalan vagyok. Ez az öltözős jelenet is lehet akár jel, de lehet semmi jelentőssége nincs. Ezért kértem a véleményeteket.

máj. 11. 17:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.


Lehet, hogy érdekli, kinek mekkora van, összehasonlítás céljából. Ez még heteró érdeklődés szerintem. Rajtakaptad, ahogy vizslatott, zavarbajött.


Nem tudni, hogy több is érdekli-e.

máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha hetero lenne, akkor nem nézi meg ennyire.
máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9-es. Igazad lehet, bár nem úgy történt, hogy észrevette, hogy "lebukott" és zavarba jött. Megpillantott, a szemembe nézett, majd le a gatyámra, és aztán zavartan elfordította a fejét, és ment tovább. Én sem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget, ha nem lettek volna egyéb, kétértelmű jelek a részéről. Néha úgy érzem, a reakcióiból, hogy hasonló érzései lehetnek, mint nekem, néha meg azt, hogy csak én látok többet a dologba. Minden esetre sohasem éreztem még ennyire erős vonzalmat férfi iránt. A jeleket viszont sokkal korábban éreztem részéről, mielőtt még a vonzalom kialakult volna bennem. Emiatt gondolom, hogy talán nem én magyarázok bele többet amúgy "jelentéktelen" dolgokba.
máj. 12. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!