Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tinikori kényszerített bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinikori kényszerített bi élmény miatt lehetnek bi vágyak?

Figyelt kérdés
Mikor 15 voltam 1 évig kolis voltam. Vékony, fogszabályzós voltam. A lényeg hogy egy 17 éves meleg fiú lett a szobatársam. 4 ágyas szoba volt de a 2 másik ágyon nem volt senki valamiért csak a második félévtől. Nagy dolog volt hogy volt saját fürdőnk. Én is protekcióval kaptam ezt a helyet. Ezek csak apróságok de fontosak. A lényeg hogy az első héten csak random bejött mikor fürödtem fogat mosni, stb. Aztán egyszer mikor kijöttem szóba került a szex, maszti stb. A lényeg a lényeg hogy lesz-pott. Ezután pedig minden héten kb erőszakoskodott, de én inkább belementem. Szóval ez ment fél éven át. Átlag heti 3x. Aztán félévtől lett lakótárs és akkor csak pénteken volt olyan hogy egyedül ketten voltunk. Olyankor. A következő évtől meg szerencsére sikerült másik kolit kapnom. Azóta se volt semmi pasival. Viszont így nekem az első szex vele volt. Azonban a mai napig vegyes érzelem ez bennem. Mert ő úgy csinálta mint senki más. Konkrétan néha remegtem az elélvezéskor. Azóta se volt ilyen. Azonban utána lett barátnőm és mindig volt is. Azonban most 3 hónapja szingli vagyok és eszembe jutott ez. Kíváncsiság miatt izgatna újra kipróbálni pasival vagy kanosság vagy mi lehet?
máj. 11. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg volt benned hajlam eleve, ráadásul leírás alapján eléggé élvezted is.
máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Megerőszakolt egy buzі, keress egy jó pszichológust aki segít feldolgozni.
máj. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nincs ló, a szamár is jó." És is így vagyok, hogy amikor már hosszú hónapok óta nincs csajom, bárki leszophat, olyan is, aki nem egyáltalán tetszik, akár férfi is.
máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagytad hogy szopjon? Miért nem jelentetted fel hogy zaklat?
máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 évesen szerintem te is csendbe maradsz. Gondold már át milyen kínos. Csak ülj le és gondold át ahogy bemész a hatósághoz egy rendőrnek ezt lediktálni. Ma se menne nem hogy 15 évesen.
máj. 12. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendörnek hanem tanárnak vagy valami felnőttnek aki a koliba van
máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet köze hozzá. Pláne ha ilyen fiatal korban történik a dolog, és nem is csak egyszer, hanem rendszeresen. Klasszikus példaként a nevelőintézeteket szokták mondani, pontosabban hogy a bent lévő meg az onnan jövő fiúk lényegesen nagyobb részénél figyelhető meg homoszexuális hajlam, mint a többi, normális srác körében. És ennek is az az oka, hogy bent az idősebbek a fiatalabbakat ráveszik mindenféle közös szexuális tevékenység kipróbálására. Aztán sokszor fordul a kocka, és pár év múlva az utóbbi srácok a náluk fiatalabbakkal próbálják ki. De a lényeg, hogy ezen szocializálódnak, és sokáig lényegében csak fiús élményeik vannak. Persze, hogy ehhez szoknak hozzá, és ezt az élményt keresik később is.
máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!