Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt spontán élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt spontán élményetek idegennel?

Figyelt kérdés
Bármiféle, akár csak flörtölés, persze kategóriának megfelelően azonos nemmel. Lenne kedved elmesélni hogy történt?

máj. 17. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Beszélgettem vele, hogy milyen transzként élni. Tetszett neki a nyitottságom és mondtam hogy kanos vagyok, és nem volt részem még ilyen élményben. Megkérdeztem, hogy valamikor megdughatom-e?? Bezárta az üzletet és átmentünk a lakó részre. Ágyra feküdtünk és 69be kezdtük a dolgot, hatalmas volt neki, nyugalmi állapotban is méretes volt. Úgy még lecsúszott a torkomon, de utána már nem. Számba elment. Mondtam hogy akarok képeket erről a napról. Mai napig megvan ahogy a farkunk összemértük, arról a fotó. Szex is volt. Óriási élmény volt mert első anál élményem vele történt.. megmutatta hogy kell előkészíteni magam (beöntés) meg is csináltam és utána én voltam a fogadó fél. Aznap mindketten jókat adtunk egymásnak. Utána a spontán szexrandiból pár év hosszú szexbarátság lett. Megedzett. Azóta punciban órákig elvagyok. :) Anál után uncsi. Na meg puncit nyalni se akkora élvezet mint szopni. Sajna csajokkal tudok érzelmet kialakítani, így most monogám kapcsolatban hiányzik a kukis partner.. de egy-két csajszi és jelenlegi párom is imádja ha a felcsatolhatóssal megdug. :))))
máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy osztálytársam tesója a szallagavató után valamit vicceskedett. Mondtam, hogy "Kapd be" erre benyőgte, hogy oké. Én meg mondtam, hogy oké gyere. Azt hittem viccel. Nem viccelt. Leszopott a WC-ben. Később sokszor rámírt nem ismétlünk-e stb. De zavart, hogy a tesója a spanom. Pedig jól szopott.
máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Moziba volt egy kis flort aztán egyszer kétszer dugtunk
máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Uszodában volt, láttam, hogy kanos és kivertük, utána még pár alkalommal szintén. De nem a medencében, a zuhanyzó részen.
máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem strandon volt ilyen.Többször találkozott a tekintetünk,valahogy mindig egymás közelében voltunk és rám köszönt,kérdezte kivel vagyok.Dumáltunk,ittunk egy sört együtt,aztán mondta hogy elugrik wc-re.Volt valami sejtető abban ahogy mondta,én is megyek mondtam neki.Aztán persze egymás mellett álltunk a piszoárnál és egyértelművé vált a kíváncsiskodásunk,néztük egymásét.Ezután kérdeztem tőle hogy elvonulunk valahova?Igent mondott,így hát elmentünk egy olyan helyre ahol nyugodtan ellazulhatunk.Egymás mellé ültünk,elkezdtük egymásét símogatni,gyúrni,aztán kivertük egymásnak...
máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
WC be dugtunk
máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
1-es ha a transzokat nokent elfogadod, akkor erzelmet is kellene erezned irantuk. Legyel transz novel hosszu tavon (orokre, ferfi es "noi" dolog is megvan veluk) jobban jarsz te is, meg a jelenlegi parod is lehet olyannal aki valojaban ertekeli a testet, noi mivoltat. Mert most konkretan csak sajnalod, hogy nincs fasza ..
máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt

Bar annyira nem volt idegen mert parszor lattam

Katonasagnal zuanyzoba szexeltunk egymassal

máj. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnos pedig jo lenne :)
ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Strandon egy férfi úgy nézett rám, hogy már attól merevedésem lett. Kicsit beszélgettünk, majd a WC-ben leszoptuk egymást.
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!