Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 30 pluszosan lesz az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 pluszosan lesz az első kalandom pasival és én leszek a passzív fél, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Volt már más is aki ennyi idősen kezdte a saját nemével?
máj. 20. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Partnertől függ.


Az megvan már?

máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van kilátásban egy nálam fiatalabb meg egy idősebb is
máj. 20. 08:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők mennyire tapasztaltak?
máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindkettő azt mondja hogy tapasztalt
máj. 20. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak.megvan.az előnye meg a hátránya is...
máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben talán az idősebbet választanám.
máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha első lesz akkor mindenképp hangolódja rá a partnerrel. Menjetek el kávézgatni, beszélgessetek, tartsátok a kapcsolatot.


Előbb persze válaszd ki hogy melyik legyen. Téged mi izgat jobban, egy fiatalabb vagy egy idősebb test? Melyik hány éves?


Egyébként életed legjobb élményei között lesz

máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Uni/passzív vagyok, de sajnod még csak orális tapasztalattal. Mégis azt mondom, ha anál lesz, csak akkor menj bele, ha dildóval, vagy valamilyen eszközzel már gyakoroltál, tágítottad magad, továbbá figyelmes aktívot válassz ehhez!


Az orál egyszerűbb eset, bár egyéne válogatja, ki hogyan éli meg. Először lehet, hogy furcsa lesz már ondóját az arcodra engedned, vagy a szádba. Nekem jó élmény volt az első orál, ha nem is minden szempontból. A döntő tényező az volt, hogy figyelmes, rendes szopatót fogtam ki elsőre.

máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak a partnertol fugg, hacsak nem vagy ferfi szex megszallott. Azok a szar szexet is "elvezik" megha csak bebeszelik maguknak.
máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!