Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férfi kodelleknek miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi kodelleknek miért nem áll fel a farkuk?

Figyelt kérdés

Ugy ertem pont most nezem a next top mode hungary musorta. Tv ketton es ott a lanyok fiukkal csinalnak model kepeket es a fiuk egy boxeralsot viselnek csak feketét meg fehér boxert es egyikuknek sem all a farkuk es epphogy egy piciket van egy dudoruk a boxerbe es a no szet fogdossa a csavot amikor a kepeket csinaljak es nem is dudorodik a farkuk es mindegyik csavonak ugyanolyan meg a fiuk ra fekudtek most a csajra es a csajnak szinte ki volt a melle de a sracoknak semmi dudor akikor kozerol mutattak a boxeruket akkor latszott a farkuk alakja de nem allt nekik

Lehet hogy melegek a ferfi modellek?

Ja es mi lehet a nevuk nekik? Nagyon jol neznek ki



máj. 26. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legközelebb szóközt se használj, úgy lesz az igazi tömény zagyvaság!

A fiúkák meg gondolom egész nap ezt csinálják, ezért immunisak már a csajokra ilyen szituációban.

máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A műsort nem láttam, így azt nem tudom, konkrétan kik szerepeltek benne. De az tény, hogy a férfimodellek közül valóban sokan melegek. A modellszakmában arányaiban jóval több a meleg, mint nagyjából bármely más foglalkozást űző pasik körében. Nekik meg nyilván nem fog felállni, akármilyen jó csajok vetkőznek előttük. :)
máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ezek izmos hetero kinezetu ferfiak voltak semmi olyan mozdulatot sem csinaltak feriasak voltak vegig
máj. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!