Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bisex vagy meleg srácok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex vagy meleg srácok ti hogy fedeztétek fel magatokban, hogy a fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon sok srácot megnézek a metrón, stb. Sőt úgy érzem tetszenek is.... Szeretném átlátni ez másoknál h alakul...

2012. febr. 13. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

bi vagyok

emlékszem, h oviban is nagyon érdekeltek már a fiúk és a lányok is

2012. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kb úgy fedeztem fel, h kamaszkorban a fiúk vonzottak nem a lányok. ez elég egyértelmű volt számomra. meleg 19F
2012. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiúkat nézem meg. Ha megy az utcán vki, aki tetszik, akkor nézem. Na ilyen lányban nem nagyon van.
2012. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehettem vagy 12 éves, és a suliba ilyen ügyeletes voltam, és az ügyelős párom, aki egy másik osztályból való volt, nagyon vonzott. Bár akkoriban még nem igazán tudtam hova tenni a dolgot...

18/F

2012. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

úgy hogy felszedett egy srác,és miután hagytam hogy lecumizzon(kiváncsiságból) én is lecumiztam (csak hogy tudjam hogy mijen)és élveztem hogy szopok.

26/f

2012. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kamaszkorom kezdetén éreztem először, azóta tart... 21/F
2012. márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nah figyu......az igazság az, hogy titeket bíket leszámítva, mind a két oldal tudja hova tartozik....vagyis ez nem "kialakul" max csak eddig elnyomtad magadban az érzést. De am....a kérdésedre a válasz, hogy fiúra áll fel a dákó...:D Ha mind a két nemről fantáziálsz akkor bí vagy....hogy milyen arányban azt neked kell érezned. Vagyis lehetsz 80%-20%-ban hetero/meleg...stb....de ezek csak teóriák.

A mi igazán fontos az nem az ok, hanem az okozat...megnézel fiúkat? tetszenek? akkor hajrá! :D éld az életed úgy ahogyan neked tetszik! :P

2012. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 diddoka ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem a legjobb barátom tetszett meg. Mindig is közel voltunk egymáshoz, és a strandon hülyéskedtünk, meg fürdőben, meg alig vártam hogy hozzá érhessek már
2012. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azért érzem azt mert nevelő otthonban nőttem fel és csak azt láttam vagyis fiúkat.

És hogy azok érdekelnek mint komoly kíváncsiság.

2012. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!