Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/meleg srácok mien érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg srácok mien érzés?

Figyelt kérdés

Mien érzés ha segetekbe élveznek?Jó érzés ha nem segbe élveztek akkor szájba és mien ize van a spermának lenyelitek?

Léci csak bi/meleg srások irjanak



2012. febr. 14. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Milyen,seggetekbe,seggbe,milyen,íze,légyszi,írjanak.
2012. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik sem vagyok, ezt előre tisztázni szeretném! Ettől függetlenül néha bele szoktam élvezni a saját számba. Hát, az íze olyan semleges, inkább az állaga meg a langyossága picit megkavaró. De le is nyelem, mivel az már mindegy, mert az ízlelőbimbók a szádban vannak; emellett van vitamintartalma is; hát akkor minek ne? :D Ha akarod, ezt minimum kipróbálhatod szerintem, én élvezem. 16/F
2012. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Annak a 14/F-nek(s másoknak is...), aki írt nemrég: mintha hátrabukfencet csinálnál terpeszbe, a farkad a szád felett "lógjon", úgy recskázz, majd élvezz a szádba. S kutyabajod se lesz ahogy te írtad: a gec*től, ettől ne félj!
2012. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ettöl enm elszek meleg nem?
2012. febr. 14. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meleg attól leszel, ha szexuálisan és érzelmileg vonzódsz a fiúkhoz;ebbe nincs melegség mert CSAK A SAJÁT cuccodat nyeled le. Ha másét is(amit én pl. sosem tennék), akkor már bi vagy meleg. Annyiszor s olyan gyakran nyeled, ahogy jól esik...
2012. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
A pusztulat a gusztustalan pofátokat!
2012. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
gyere kóstold meg az enyémet....
2012. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát attól függ ez neked mennyire izgató. Én imádom mikor bennem mennek el a mozdulatokon is érezni és hogy megaduzza és nyög a srác. szerintem isteni.

Orálnál sokak máshogy szeretik nekem nem gond ha szájba de van akinek igen. Az íze igazából attól függ mit evett előző napokban. Sós savanyú néha keserű.


De van olyan meleg srác ismerősöm aki undorodik a spermától még a sajátjától is és hozzáérni sem képes és nem is akar.

2012. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
74%
Nekem a nagyapám mindíg azt mondta... Ne kérdezz tapasztalj XD (Én azért ezt kihagynám :D )
2012. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a lüktetést érzed.
2020. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!